Jak zadbać o urodę na 30 dni przed ślubem?

Chcesz zadbać o swoją urodę przed ślubem? Skorzystaj z naszych porad!

fotografia: Cztery Kadry

 


Ślub jest oficjalnie za zaledwie kilka tygodni, a Ty chcesz zadbać o swoją urodę? Skorzystaj z naszych porad na 30 dni przed weselem.

 

fotografia: Kamil Błaszczyk Fotografia

 

 

 

Fryzura i włosy do ślubu 

 

Zmiana koloru włosów powinna być wykonana właśnie w tym momencie, więc nadszedł czas, aby trafić do salonu i dokonać ostatecznych poprawek przed wielkim dniem. Polecamy spotkanie się ze stylistą od czterech do sześciu tygodni przed weselem, aby wybrać odpowiednie cięcie i kolor.

Unikaj dużych zmian, zwłaszcza jeśli wybrałaś już fryzurę na dzień ślubu. Na jeden – dwa tygodnie przed ślubem możesz pójść na podcięcie końcówek, zwłaszcza jeżeli są naprawdę zniszczone. Obecne techniki pozwalają na poprawę wyglądu fryzury bez strat na długości włosów. W takim samym terminie udaj się na farbowanie, jeżeli masz już sprawdzony kolor włosów.

Nie farbujesz ich? W takim razie wybierz się na zabieg zwiększający połysk.

 

 

fotografia: Patrycja & Łukasz - Duet Fotografów Ślubnych

 

 

Wypoczynek przed ślubem 

 

Zadbanie o prawidłowy sen jest bardzo istotne dla wszystkich kobiet, które chcą prezentować się olśniewająco w dniu swojego ślubu. Skorzystaj z ostatniego miesiąca przed ślubem jako pretekstu do skupienia się na tych cennych ośmiu godzinach i spraw, by kłaść się spać o przyzwoitej godzinie.

Może to wymagać priorytetowego potraktowania ćwiczeń i unikania nawracających przed snem nawyków, takich jak oglądanie telewizji do późna lub picie kofeiny późnym popołudniem.

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz nowej poduszki, eleganckiej jedwabnej maski do spania, czy też relaksującej muzyki, zrób to, co musisz, aby naprawdę wypocząć.

 

fotografia: B&W Photogrphy

 

 

Opalenizna przed weselem

 

Niezależnie od tego, czy chcesz mieć brązową skórę na wielki dzień, czy tylko delikatnie ją rozświetlić, specjaliści zalecają przeprowadzenie próbnego dopasowania odcienia. Wybierz coś, co będzie najlepiej pasować do sukni ślubnej i Twojej urody.

Zazwyczaj powinno się to odbyć na około dwa do czterech tygodni przed ślubem. Zdecydowanie powinnaś eksperymentować z różnymi odcieniami opalenizny przed ślubem, abyś mogła zdecydować, jaką głębię preferujesz.

Najlepiej sprawdzi się opalanie natryskowe. Solarium jest bardzo szkodliwe i trudno jest ustalić ostateczny efekt.  

 

Zobacz także:

Zabiegi kosmetyczne przed ślubem 

 

 

fotorgafia: FOTOTIKKA

 

 

Wybielanie zębów przed ślubem 

 

Nadszedł czas, by rozjaśnić swoje zęby, aż do odcienia perłowego. Dostępne są zabiegi na szybko, które jeszcze zdążą poprawić wygląd Twojego uzębienia.

W tym celu skontaktuj się ze specjalistą, który dobierze odpowiednie środki. Działanie domowymi metodami może nie przynieść spodziewanego efektu.

 

 

metamorfoza po wybieleniu zębów, slubnaglowie.pl

wybielanie/fotografia: Exclusive Dental Studio

 

 

Trenowanie dla zdrowia 

 

Jeśli już od kilku miesięcy jesteś na drodze do zdrowia i szczuplejszej sylwetki, czas ją skrócić. Jeśli ćwiczysz trzy razy w tygodniu, dodaj czwarty raz.

Wybieraj to, co działa na Ciebie najlepiej, ale każdy trening powinien się odbyć.

 

fotografia: Białe Kadry 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź