4 zabiegi kosmetyczne, które warto zafundować sobie przed ślubem!

Jak odpowiednio przygotować się do roli Panny Młodej, dobierając odpowiednie zabiegi upiększające? Sprawdź!

 

 

Czas przedślubnych przygotowań to nie tylko dopięcie na ostatni guzik wszelkich formalności, podpisywanie umów czy wybór sukni. Jako Panna Młoda, będziesz zwracać na siebie uwagę wszystkich obecnych.

Warto więc odpowiednio się przygotować do tej roli, dobierając odpowiednie zabiegi upiększające.

 

fotografia: Paweł Nożyński

 


Depilacja laserowa przed ślubem

Depilacja laserowa jest idealnym zabiegiem dla przyszłej Panny Młodej, która nie chce tracić czasu na codzienne zmaganie się z maszynką lub ryzykować podrażnieniami i wrastającymi włoskami po użyciu wosku.

Laseroterapia działa dzięki zjawisku selektywnej fototermolizy, pozwalającej na bezproblemowe, skuteczne usunięcie włosków nawet z najbardziej wrażliwych partii ciała. Pomimo tego, że zabieg jest stosunkowo bolesny i drogi, jego długotrwały efekt naprawdę się opłaca, zwłaszcza, jeśli tuż po ślubie wybieramy się w podróż poślubną.

 

 

Showroom Ksis

 


Wybielanie zębów przed ślubem

W ten wyjątkowy dzień będziesz ściągać na siebie uwagę wszystkich oraz rozdawać setki uśmiechów. Przed ślubem warto zadbać także o zęby. Oprócz rutynowej kontroli i ewentualnego leczenia, zdecyduj się na wybielanie.

Jeśli posiadasz nieznaczne przebarwienia, wystarczy stosowanie specjalistycznej pasty co najmniej 2 miesiące przed uroczystością. Jeżeli zaś potrzebujesz bardziej intensywnego wybielania, skonsultuj się ze stomatologiem, który dobierze najbardziej optymalną dla Ciebie metodę wybielania.

 

fotografia: Paweł Traczyk 

 

 

Manicure hybrydowy

Dzień ślubu oznacza także duży focus na dłonie. To na nich pojawia się obrączka, to nimi będziemy przyjmować gratulacje gości oraz kwiaty. Również fotograf będzie zwracał na nie szczególną uwagę.

Oprócz wygładzającego zabiegu na dłonie z parafiną, niezbędny jest także odpowiedni manicure. Hybrydowy ma tę zaletę, że można wykonać go nawet kilka dni przed ślubem, mając pewność, że nasze dłonie będą wyglądać nienagannie.

 

 

fotografia: LMFOTO.PL

 

 

Sztuczne rzęsy na ślubie

Marzysz o perfekcyjnie długich, czarnych, podkręconych rzęsach w dniu ślubu? Nic prostszego. Obecnie istnieje tyle metod przedłużania i zagęszczania rzęs, że z pewnością każda Panna Młoda znajdzie coś dla siebie. Jeśli zdecydujesz się na doklejanie sztucznych rzęs, nie rób tego zabiegu tuż przed ślubem, zwłaszcza gdy jest to Twój pierwszy raz. Warto sprawdzić wcześniej i sprawdzić w jakich rzęsach będziesz czuć się i wyglądać najlepiej.

Do wyboru masz między innymi metodę 1:1, 2D oraz 3D, a także Hollywood Effect czy rzęsy pozyskiwane z włosia norki syberyjskiej dające najbardziej naturalny efekt. Zdaj się na sprawdzoną, polecaną przez innych kosmetyczkę. Jeśli z różnych względów nie możesz pozwolić sobie na sztuczne rzęsy, zdecyduj się na ondulację rzęs lub zagęść je, stosując co najmniej przez 3 miesiące przed ślubem specjalną odżywkę pobudzającą ich wzrost.  

 

 

fotografia: WhiteStory.pl

 

 

Zobacz także:

10 RZECZY, KTÓRYCH NIKT NIE MÓWI O SWOJEJ NOCY POŚLUBNEJ

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź