5 kroków do świetnego wyglądu w dniu ślubu

Jak sprawić aby w dniu ślubu być w wymarzonej formie? Sprawdź, jak zrobić wszystko, by tak było!

foto: Malachite Meadow

 

Jak przygotować się do ślubu, by wyglądać i czuć się w tym dniu doskonale? Niestety nie mamy gwarancji, że będziemy wtedy w wymarzonej formie, jednak wcześniej warto zrobić wszystko, by tak było. 

 

KIEDY ZACZĄĆ DIETĘ?

 

 

 

Przyjrzyj się skórze

Co najmniej pół roku przed swoim wielkim dniem dokładnie przyjrzyj się swojej skórze. Jeśli zauważysz na przykład zmiany trądzikowe, zbytnie przesuszenie, łuszczenie się naskórka lub jakieś inne niepokojące zmiany, wybierz się do dermatologa lub sprawdzonej kosmetyczki.

Dzięki kilku zabiegom i specjalistycznej pielęgnacji odpowiednio rozłożonym w czasie, możesz do ślubu znacznie poprawić swoją cerę lub wyleczyć stan zapalny. 

 

PRZEDŚLUBNY KOKTAJL - CUD

 

 

Skoryguj dietę

Nie powinno się drastycznie zmieniać swoich nawyków żywieniowych, ponieważ organizm może różnie zareagować. Wystarczy przerzucić się na większe porcje warzyw, pić więcej wody, naturalne soki owocowe, wybierać pieczywo z pełnego ziarna, zdrowe tłuszcze i chude mięso. Jeśli w wynikach badań wystąpi niedobór jakichś witamin czy mikroelementów, warto rozważyć dodatkową suplementację. 

 

5 NAJCZĘŚCIEJ POWIELANYCH MITÓW DIETETYCZNYCH, KTÓRE SZKODZĄ ZDROWIU I URODZIE. CZ.I

 

 

 

Zadbaj o kondycję

Jeśli do tej pory prowadziłaś mało aktywny tryb życia, a w pracy siedzisz przez 8 godzin, najwyższy czas by co najmniej pół roku przed ślubem zadbać o odpowiednią porcję ruchu. Może być to poranne bieganie, basen, fitness lub siłownia. Zwiększysz nie tylko swoją kondycję i wymodelujesz sylwetkę ale i poprawisz samopoczucie, a Twoja pewność siebie wzrośnie. 

 

NAJCZĘSTSZE MITY DIETETYCZNE, KTÓRE SZKODZĄ ZDROWIU I URODZIE CZ. II

 

 


Efekt naturalnej opalenizny

Skóra lekko muśnięta słońcem wygląda niezwykle atrakcyjnie i zdrowo. Co jednak, gdy pogoda nie dopisuje? Z pewnością lepiej wybrać się do solarium niż używać samoopalaczy, które nieumiejętnie nałożone pozostawiają smugi oraz nieestetycznie się ścierają. 

Wybierając się do solarium (około 2 miesięcy przed ślubem) zacznij od kilku krótkich, ale regularnych wizyt. To najbezpieczniejszy sposób opalania sztucznym słońcem, który zagwarantuje subtelny, naturalny efekt. Pamiętaj by chronić skórę przed nadmiernym wysuszeniem, stosując przed i po seansie balsam nawilżający. 

 

8 PRODUKTÓW, KTÓRE SPRAWIĄ, ŻE TWOJA CERA ROZBŁYŚNIE

 

 

 


Próbna stylizacja

Najpierw wybierz salon, najlepiej popularny i wysoko oceniany, gdzie będziesz mogła umówić się na próbną stylizację. Wspólnie ze stylistą przejrzyjcie katalogi fryzur oraz propozycje makijaży. Powinnaś uzyskać informacje dlaczego w danej fryzurze czy make-upie będzie Ci dobrze, a co nie będzie sprzyjało Twojej urodzie.

Po próbnej stylizacji warto dokonać przymiarki sukni ślubnej by zyskać pewność, że wszystko świetnie ze sobą zagra w dniu ślubu. 

 

8 RZECZY, O KTÓRYCH PANNA MŁODA ZAPOMINA IDĄC NA PRÓBNY MAKIJAŻ I FRYZURĘ

 

 

10 RYTUAŁÓW PIĘKNOŚCI, KTÓRYCH NIE POWINNAŚ PRÓBOWAĆ TUŻ PRZED ŚLUBEM!

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź