5 oryginalnych pomysłów DIY na ślubne origami

Kilka niesamowitych pomysłów na ślubne DIY

fotografia: SklepSlubny.Love


Chociaż może się wydawać inaczej, odpowiednie zagięcie i złożenie papierowych układanek nie jest wcale takie proste.

Jeżeli jednak masz chociaż trochę talentu plastycznego, a do tego naprawdę lubisz bawić się papierem, ślubne orgiami jest dla ciebie.

Z pewnością pozwoli ci ono na relaks przed uroczystością.

 

fotografia: SklepSlubny.Love

 

 


Dekoracje weselne z papieru

 

Papierowe figury przestrzenne świetnie sprawdzą się w roli weselnej dekoracji.

Jeżeli masz wolne popołudnie (i kilka zaufanych przyjaciółek), możesz za pomocą orgiami stworzyć wesołe tło dla swojej fotobudki, znaczniki na stoły dla gości lub wręcz oznaczyć w ten sposób miejsca siedzące dla każdego spośród gości.

Wystarczy ci kilka arkuszy kolorowego papieru do orgiami (za jego sprawą składanie figur jest najłatwiejsze) a do tego ozdobny sznurek. Aby twoja girlanda naprawdę się świeciła, wytnij trójkąt z błyszczącej folii i przyklej do jednego z boków swojego orgiami przy pomocy dwustronnej taśmy.

 

fotografia: FOTOTIKKA

 

 

Detale 3D

 

Każdy detal, który z powodzeniem wykorzystasz na swoim weselu, można wykonać w pięciu lub mniej krokach!

Ciekawą ozdobą na stół jest szlak wykonany z papierowych kształtów, na które naniesiesz na przykład ważne daty związane z waszym małżeństwem. Rozpakowywanie tego typu orgiami może być naprawdę ciekawą zabawą towarzyską.

 

 

Pudełka na ciasta

 

Z papieru możesz stworzyć samodzielnie pudełka na ciasta lub upominki dla gości.

Będzie to dla nich dodatkowa atrakcja. A do tego takie orgiami dopasujesz idealnie do stylu swojego przyjęcia. Efekt będzie naprawdę świetny, zwłaszcza jeżeli pudełeczka wykonasz z grubszego papieru i dodasz do nich wstążeczki.

 

fotografia: SklepSlubny.Love

 

 

Papier na weselne drobiazgi

 

Sprytnie zapakowane na przykład cukierki weselne, staną się dodatkową ozdobą wesela. Takie samodzielnie wykonane opakowania można w zasadzie dowolnie modyfikować, zmniejszając lub zwiększając ich wielkość.

Najprostsze opakowanie na cukierki może mieć formę rożka z dodatkowymi ząbkami lub na przykład z brokatem.

 

 

Papierowe żurawie

 

W kulturze japońskiej żurawie są uważane za partnera na całe życie i za zwierzęta, które żyją 1000 lat, co czyni z nich potężny symbol wierności.

Można pomyśleć o kilku sposobach na włączenie tego szczęśliwego znaczka także do swojego wesela. Jeżeli planujecie na przykład dekoracyjne drzewko, żurawie staną się jego idealną ozdobą.

Możesz z nich wyczarować piękne tło, o ile będą one przyczepione do sznureczków.

Żurawie posłużą także za wizytówki dla gości, z imieniem i nazwiskiem napisanym na ich skrzydłach.

 

fotografia: B&W Photography

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź