5 pomysłów na idealny wieczór panieński, który nigdy nie wychodzi z mody

Przyjecie z okazji panieńskiego dopasujcie do swojego budżetu, osobowości i przede wszystkim gustu Panny Młodej!

fotografia: Adam Ludwik Photography

 


Wieczór panieński, podobnie jak inne sprawy związane z organizacją ślubu, poddawane są licznym modom. Istnieje jednak kilka pomysłów, które są ponadczasowe i najczęściej gwarantują dobrą zabawę.

Styl wieczoru zawsze dopasować można do stylistki ślubu, dzięki czemu najlepiej przypadnie on do gustu przyszłej Panny Młodej.

 

Fotografia: Bauaban Fotografia

 

 

 

Pomysły na wieczór panieński

 

1. Coś dla smakoszy

 

Jeżeli kobiety zaproszone na wieczór panieński cenią sobie dobre jedzenie, dobre wino i wspaniałe towarzystwo, taką imprezę najłatwiej jest zorganizować.

Można wynająć SUV-a, który stanie się zarówno miejscem do degustacji wina i jednocześnie transportem do miejsca docelowego. W wersji bardziej luksusowej możecie pomyśleć o wynajęciu prywatnego kucharza, który będzie pobudzał wasze kubki smakowe przez cały wieczór.

W wersji budżetowej zorganizujcie sobie smaczny piknik w jakimś ładnym miejscu. Możecie także po prostu udać się do ciekawej restauracji, a nawet pobawić się wspólnie w gotowanie i przygotowywanie zakąsek.

 

Fotografia: Malachite Meadow 

 

 

2. Relaksujący weekend w SPA

 

Wybranie się w trakcie wieczoru panieńskiego do SPA to już niemalże standard. Zaplanujcie sobotę z relaksującymi masażami i niedzielę pełną wylegiwania się w podgrzewanym basenie i peelingów. To może być całkiem zabawne, jeżeli weźmiecie ze sobą wygodne piżamy i po prostu się zrelaksujecie.

Wybierzcie duży ośrodek ze zróżnicowanym programem.

 

fotografia: Hotel Bacówka Radawa & SPA ****

 

 

3. Noc w wielkim mieście

 

Panna Młoda, która uwielbia atmosferę dużych miast, z pewnością ucieszy się z takiego pomysłu. Możecie wybrać któreś z polskich miast albo dać się ponieść fantazji, wykorzystać tanie linie lotnicze i odwiedzić jedną z europejskich metropolii. Taki weekend będzie dla was niezapomniany.

Na miejscu zamiast hotelu wybrać możecie wynajęcie apartamentu lub domu. W większej grupie koszty nie będą wielkie, a niezapomniane wrażenia – gwarantowane.

 

 

 

4. Kilka dni na łonie natury

 

Panna Młoda lubiąca wszystko, co związane jest z naturą, na pewno ucieszy się na perspektywę spędzenia weekendu na jej łonie. Wynajmijcie domek w górach lub w pobliżu rzeki, a poczujecie się jak odcięci od cywilizacji. Piesza wycieczka w ciągu dnia, a w nocy ognisko pod gwiazdami – taki relaks pozwoli wam się znowu poczuć jak małe dziewczynki na letnim obozie.

Weźcie ze sobą aparat typu Polaroid, dzięki któremu uwiecznicie wszystkie niezwykłe chwile i przypieczętujecie swoją przyjaźń. Taki weekend na długo zostanie w waszej pamięci.

 

fotografia: Wedding Shots

 

 

5. Spotkanie artystyczne

 

Jeżeli lubicie rękodzieło, zorganizowanie artystycznego weekendu jest idealnym rozwiązaniem dla was. Być może w waszej okolicy jest ktoś, kto organizuje ciekawe warsztaty, w których moglibyście wziąć udział.

Nowe artystyczne inspiracje scementują waszą przyjaźń i sprawią, że twórczo spędzicie czas. A jednocześnie zyskacie pamiątkę z tego wyjątkowego momentu.

 

fotografia: Paweł Nożyński

 


Pomysłów na ciekawe spędzenie wieczoru panieńskiego jest bardzo wiele. Dopasujcie je do swojego budżetu, osobowości i przede wszystkim gustu Panny Młodej. 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź