5 powodów, dla których warto zmienić buty na weselu

Poznaj pięć powodów, dla których warto zmienić obuwie w trakcie wesela!


Ach, co to był za ślub… Mało kobiet wyobraża sobie siebie w ten wyjątkowy dzień bez pięknych, delikatnych, skórzanych szpilek, które sprawią, że ich nogi nie tylko będą sięgały nieba, ale również zyskają wyjątkową zgrabność.

Jednak panie decydujące się na imponujące szpilki, równie często zapominają, że nie może to być zakup podyktowany jedynie ich wyglądem. Szpilki na weselu mogą sprawić naprawdę wiele zawodu, jeżeli nie dopasuje się ich do wymagań swojej stopy. Dlatego rada, jaką proponujemy, dotyczy zmiany obuwia w trakcie wesela.

Poznaj pięć powodów, dla których warto to zrobić:

 

 

1. Piękno

Oczywiście niebotyczne szpilki są piękne, ale płaskie obuwie na zmianę w niczym od nich nie odstaje. Jeżeli tylko wybierzesz właściwy model. Skórzane buty typu slip-on prezentują się kobieco, a jednocześnie idealnie pasują do szaleństw na parkiecie. 

 

 

 

2. Wygoda

Pierwszy taniec to ten moment, kiedy wszystkie oczy będą skierowane właśnie na ciebie. No może jeszcze na Pana Młodego, ale zazwyczaj to świeżo upieczona żona kradnie całe show. Nie chcesz chyba, aby wasze taneczne akrobacje popsuły twoje niewygodne szpilki?

But zsuwający się ze stopy w najmniej oczekiwanym momencie, złamany obcas, nadepnięcie szpilką na stopę swojego męża – scenariuszy katastrofy może być wiele. Czyż nie lepiej jest zmienić buty na takie, które lepiej będą współgrać z twoją żywiołową osobowością i pozwolą ci się po prostu dobrze bawić na twoim własnym weselu?

 

 

 

 

3. Zabawa

Buty na zmianę przydadzą się, jeżeli w trakcie swojego wesela planujecie zabawy dla gości. Bardzo popularną jest zabranie Pannie Młodej buta i konieczność wykupienia go przez jej nowego męża. Jeżeli sprytni goście także tobie zrobią taki psikus, ty będziesz miała buty na zmianę.

 

 

 

4. Styl

Buty na zmianę w formie skórzanych, wsuwanych sliponów z kokardami, to po prostu bardzo stylowy dodatek do ślubnej stylizacji. Wykorzystasz je zwłaszcza podczas sesji zdjęciowej, która niejednokrotnie jest przeprowadzana w plenerze. Buty, na przykład te, wyglądają nietypowo i z pewnością będą ciekawym akcentem ślubnej kreacji.

Dodatkowo są one na tyle uniwersalne, że bez problemu wykorzystasz je także do codziennego użytku już po ślubie. Wykonane są ze skóry, więc prezentują się elegancko. Stopa w nich również oddycha, więc to po prostu komfort dla ciebie.

 

 


5. Bezpieczeństwo

Zmiana butów na inne dotyczą również kwestii bezpieczeństwa. Na swoim własnym weselu w końcu chcesz się świetnie bawić. Nie zabraknie ci także partnerów do tańca i raczej będziesz mogła pomarzyć o spokojnym zjedzeniu czegoś ze stołu. Przygotuj się na to! W końcu ryzyko skręcenia kostki lub innego urazu jest zdecydowanie mniejsze w płaskich, wygodnych butach.

Dzięki nim nie będziesz również potrzebowała zapasu plastrów na odciski. Poczujesz się swobodnie i pięknie, a twoja stylizacja nic na tym nie straci. To bardzo ważne, jeżeli zaraz po ślubie jedziecie w podróż poślubną i chcesz by twoje nogi były w pełni sił.

 

 


Warto zmienić buty podczas wesela, zwłaszcza jeżeli alternatywą są takie piękne buty z kokardami, które zachwycą niejedną fashionistkę.

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź