Wybieramy ślubną biżuterię

Sprawdź jak wybrać ślubny naszyjnik, kolczyki czy bransoletkę?

 

Najważniejszym elementem ślubnej stylizacji panny młodej jest suknia. Wybór sukni ślubnej decyduje o charakterze całości. Do niej właśnie dobiera się dodatki w postaci butów, ewentualnie torebki i oczywiście biżuterii. Jak wybrać ślubny naszyjnik, kolczyki czy bransoletkę?

Wybór biżuterii ślubnej to bardzo ważna część kompletowania weselnego stroju, wymaga czasu i  przemyślenia. Do stylizacji na ten wyjątkowy dzień bardzo często wybierana jest delikatna i subtelna biżuteria ze srebra. Pięknie wygląda na przykład prosta i elegancka bransoletka Pandora. Pasuje do bieli sukni, delikatnego tiulu i koronek. Do bransoletki można dobrać odpowiednie kolczyki i naszyjnik. Elementy ślubnej aranżacji powinny idealnie ze sobą współgrać, tylko wówczas stworzą wyjątkową, piękną całość. Jak osiągnąć najlepszy efekt? O tym w naszym artykule.

 

Biżuteria ślubna – wskazany umiar i dobry gust

 

Ważną zasadą, którą należy się kierować przy wyborze biżuterii ślubnej, jest nie przesadzanie z ozdobami. Panna młoda nadmiernie obwieszona błyskotkami traci swój własny urok i blask. Stylizacja ślubna ma wydobyć Twoje naturalne piękno. Jak wspomniano wyżej, najpierw wybiera się suknię. Jeśli posiada ona dużo koronek czy gorset wysadzany kamieniami Swarovskiego lub cyrkoniami, zastanów się, czy w ogóle potrzebujesz biżuterii. 

Zasada “co za dużo to niezdrowo” w przypadku biżuterii na ślub sprawdza się idealnie. Jeżeli masz prostą suknię i zdecydowałaś się na duży, błyszczący naszyjnik, załóż skromne kolczyki. Jeśli wybrałaś prostą, srebrną bransoletkę, dobierz do niej również prosty, stylowy naszyjnik i pasujące kolczyki. 

Zwróć uwagę również na zdobienia przy butach, sprzączki itp. One również muszą idealnie współgrać z biżuterią.

Przeczytaj również: Prezent na rocznicę związku dla niej

 

Urok biżuterii ze srebra

 

Srebrna biżuteria jest tradycyjnym dodatkiem do ślubnych kreacji. Wygląda elegancko i okazale, a jednocześnie skromnie i delikatnie. Może występować w najróżniejszych, finezyjnych kształtach, nie skupia przy tym uwagi na sobie, a podkreśla styl sukni ślubnej i urodę panny młodej. 

Biżuteria może być dodatkowo ozdobiona kryształkami czy cyrkoniami. Takie ozdoby pięknie, zjawiskowo się prezentują w połączeniu z prostą, gładką, białą suknią.
Srebrne kolczyki lub bransoletka z okolicznościowym grawerem to również doskonały prezent dla kobiety na rocznicę ślubu. 

Kultowe kolekcje biżuterii dla kobiet stworzyła marka Pandora. Warto zapoznać się z ofertą tej firmy wybierając biżuterią do ślubu, jak i szukając prezentu dla ukochanej kobiety na rocznicę związku. Pandora – kwintesencja kobiecości i własnego stylu, nie bez powodu zyskała takie miano. Ta obecnie czołowa marka na świecie tworzy biżuterię wyjątkową i unikalną, pozwalającą kobietom na pokazanie własnego stylu i upamiętnienie ważnych wydarzeń. Przykładem mogą być kultowe charmsy, srebrne bransoletki z zawieszką w kształcie serca, gwarantujące nieograniczoną personalizację. Biżuteria z okolicznościowym grawerem sprawdzi się również do ślubu. Będzie wyjątkową pamiątką tego podniosłego dnia.
 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź