Modna i kobieca opaska dla panny młodej

W nadchodzącym sezonie ślubnym to własnie opaska będzie hitem numer jeden jeśli chodzi o  detal ślubny dla panny młodej!

 

Elegancka opaska do ślubu

 

Strojne opaski

 

Gdy w przygotowywaniu ślubnej stylizacji liczy się przede wszystkim subtelna elegancja i prostota, świetnym sposobem na ozdobienie włosów może stać się opaska lub spinka. W nadchodzącym sezonie ślubnym to właśnie opaska będzie hitem numer jeden jeśli chodzi o detal ślubny dla panny młodej!

W zależności od pożądanego efektu, można wykorzystać ozdoby z pereł, cyrkonii lub kryształków Svarowskiego. Projektantka Monique Lhuillier w tym sezonie ślubnym stawia na delikatne fale ozdobione właśnie taką biżuteryjną opaską.

 

źródło: NOVIA BLANCA

 

fotografia: WhiteStory.pl

 

opaska ślubna koronkiiwogg

źródło: Koronki iwogg

 

fotografia: Adam Ludwik Photography

 

źródło: NOVIA BLANCA

 

źródło: PiLLow Design

 

źródło: PiLLow Design

 

 

Kryształowy czepek do ślubu

 

W tym sezonie trendem dla odważnych są kryształowe czepki. Choć trend w ozdabianiu głowy biżuterią nie jest całkiem nowy w świecie mody, to w najbliższym czasie będzie próbował podbić serca polskich panien młodych...

Z pewnością tego typu ozdoby pokochają wszystkie panny młode planujące ślub w stylu boho. 

 

krysztalowy czepek slubny boho slubnaglowie.pl

źródło: PiLLow Design

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź