5 pytań do wizażystki przed jej ostatecznym wybraniem

Chcesz, aby Twój wielki dzień był piękny od momentu wkroczenia do kościoła, aż po pożegnanie się z ostatnimi gośćmi?

Fotografia: Paweł Nożyński

 

Chcesz, aby Twój wielki dzień był piękny od momentu wkroczenia do kościoła, aż po pożegnanie się z ostatnimi gośćmi? W tym czasie makijaż musi pozostać na miejscu, niezależnie od potu i łez. Jednak wybór wizażystek jest olbrzymi.

Poznaj więc pięć pytań, które powinnaś zadać wizażystce przed zdecydowaniem się na jej usługi.

 

Fotografia: LM Foto

 

 

Makijaż ślubny

 

Czy mogę zobaczyć pani portfolio?


Kluczem do sukcesu jest wybranie kogoś, kto będzie w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom. Makijażowi artyści często mają własny styl, jeżeli chodzi o ich rzemiosło.

Dobry artysta powinien być wszechstronny, ale jednak okazać się może, że to jak wyobrażacie sobie makijaż ślubny, zupełnie się rozminie. Przejrzenie portfolio da Ci wyobrażenie, jaką wizję ma makijażystka.

 

 

Fotografia: Białe Kadry 

 

 

Czy dojedzie pani do mnie?


Jeżeli wizażystka może dojechać do Ciebie, pomoże Ci to złagodzić stres w wielkim dniu. Pamiętaj, aby wszystko dobrze rozłożyć w czasie, zwłaszcza jeżeli chcesz zrobić zdjęcia jeszcze przed uroczystością.

Zapytaj, czy wizażystka może Ci poświęcić więcej czasu, aby wykonać ewentualne poprawki.

 

 

Czy wykonuje pani także inne usługi, takie jak modelowanie brwi oraz przedłużanie rzęs?


Niektórzy makijażyści spotykają się z klientką na kilka dni przed uroczystością, aby zadbać o ich brwi lub rzęsy. Unikaj regulacji brwi w dniu ślubu, bo to grozi zaczerwienieniami.

 

fotografia: The Shots of Love

 

 

Na jakich markach pani pracuje?


Wiele wizażystek ma swoje preferowane marki i produkty, których zawsze używają do makijażu.

Marki również znacząco różnią się od siebie, zaspokajają inne potrzeby skóry. Zapytaj, czy możesz mieć specjalne życzenia. Być może masz jakiś absolutnych faworytów w swojej własnej kosmetyczce.

 


Czy oferuje pani makijaż próbny?


Chociaż za wieloma wizażystami przemawia po prostu ich portfolio, to jednak wykonanie próbnego makijażu to świetny pomysł.

Dzięki niemu naprawdę przekonasz się o umiejętnościach makijażystki.

Dodatkowo od razu dobierzecie kosmetyki i styl, w jaki zachowany będzie ślubny makijaż. Pamiętaj o zrobieniu zdjęć. Poproś także o konkretne wskazówki dotyczące przygotowania skóry twarzy przed makijażem.

 

Fotografia: B&W Photography

 

Zobacz także:

6 AKTUALNYCH TRENDÓW DO WYKORZYSTANIA PRZEZ PRZYSZŁE PANNY MŁODE

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź