5 rzeczy, o których zapomina każda Panna Młoda w trakcie wyboru fryzury

Aby mieć pewność, że wyglądasz pięknie bez względu na wybrany styl uczesania, jest kilka rzeczy, o których powinnaś pamiętać przed podjęciem decyzji.

 

Wybór fryzury na ślub jest jedną z bardziej ekscytujących części planowania wielkiego dnia.

Aby uniknąć niepotrzebnych błędów i stresu można skorzystać z usług profesjonalnych stylistek MobileSalon.net, o czym przekonało się już setki Panien Młodych. 

 

 

Fryzury na wesele loki

 

Długie, luźne loki mogą pięknie wyglądać w dniu ślubu, ale czy jest to także najbardziej praktyczna fryzura? Jeżeli Twoje włosy są bardzo ciężkie, ich zakręcenie może nie przetrwać do końca wieczora.

Zamiast tego zdecyduj się na ich delikatne podpięcie. Dzięki temu utrzymają się o wiele lepiej przez cały dzień, dodadzą Ci uroku, a jednocześnie wspaniale otulą Twoją twarz.

 

Fotografia: M.M. Rudiak Fotografia

 

fotografia: NOVIA BLANCA

 

Modne fryzury na wesele

 

Co z fryzurą świadkowej i druhen? Zanim wybierzesz fryzurę dla siebie, powinnaś porozmawiać z druhnami. Możesz powiedzieć im jak masz zamiar upiąć swoje włosy, aby świadkowa lub druhna nie miały dokładnie tej samej fryzury.

Dobrze jest zaprosić swoje przyjaciółki na ślubne uczesanie próbne.

 

Fotografia: Malachite Meadow

 

Fotografia: Bauaban Fotografia

 

Upięcia ślubne

 

Całkiem rozpuszczone włosy są niepraktyczne w dniu ślubu. Przede wszystkim cały czas będziesz musiała je zgarniać z twarzy, na czym ucierpi Twój makijaż. Dodatkowo przed każdym zdjęciem zmuszona będziesz do wykonywania poprawek fryzury, co szybko Cię zmęczy.

Dużo lepszym wyborem jest więc postawienie na pół-upięcie ślubne. Część włosów puść luzem, ale te z przodu upnij przy pomocy ozdobnych spinek.

 

Fotografia: Białe Kadry

 

Fotografia: Zuzanna i Marcin Karetta

 

Fryzury ślubne

 

Liczy się regularna troska! O piękno swoich włosów musisz dbać regularnie, odwiedzającgabinet fryzjerski.

Pamiętaj, że na podcięcie albo całkowitą zmianę cięcia musisz się zdecydować z wyprzedzeniem.

Dzięki pielęgnacji, Twoje włosy będą zdrowe i mocne, a dzięki temu uzyskasz z nich niemalże każdą fryzurę, jaka Ci się tylko zamarzy.

 

Fotografia: Adam Ludwik Photography

 

fotografia: Kamil Błaszczyk

 

Fryzury krok po kroku

 

Powinnaś również porozmawiać z fryzjerem o tym, ile czasu zajmie mu przygotowanie fryzury na wesele. Dzień wesela ma napięty harmonogram i na pewno nie chcesz śpieszyć się i robić wszystkiego na ostatnią chwilę.

Powinnaś całkowicie zaplanować swój ślubny poranek, abyś nie była wówczas zestresowana. Weź pod uwagę drobne opóźnienia i tak zwaną „złośliwość rzeczy martwych”.

 

fotografia: Dwie Wieże

fotografia: Jeżka

 

Zobacz także:

4 POWODY DLA KTÓRYCH WARTO ZAPLANOWAĆ USADZENIE GOŚCI NA WESELU

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź