5 rzeczy, o których zapomina każda Panna Młoda w trakcie wyboru fryzury

Aby mieć pewność, że wyglądasz pięknie bez względu na wybrany styl uczesania, jest kilka rzeczy, o których powinnaś pamiętać przed podjęciem decyzji.

 

Wybór fryzury na ślub jest jedną z bardziej ekscytujących części planowania wielkiego dnia. Aby mieć pewność, że wyglądasz pięknie bez względu na wybrany styl uczesania, jest kilka rzeczy, o których powinnaś pamiętać przed podjęciem decyzji.

 

foto via elstile ru / instagram

 


Długie, luźne loki

Długie, luźne loki mogą pięknie wyglądać w dniu ślubu, ale czy jest to także najbardziej praktyczna fryzura? Jeżeli Twoje włosy są bardzo ciężkie, ich zakręcenie może nie przetrwać do końca wieczora.

Zamiast tego zdecyduj się na ich delikatne podpięcie. Dzięki temu utrzymają się o wiele lepiej przez cały dzień, dodadzą Ci uroku, a jednocześnie wspaniale otulą Twoją twarz.

 

Fotografia: Fotogenesis.pl Adam Pietrusiak

Fotografia: M.M. Rudiak Fotografia

 

Fryzury dla druhen

Zanim wybierzesz fryzurę dla siebie, powinnaś porozmawiać z druhnami. Możesz powiedzieć im jak masz zamiar upiąć swoje włosy, aby świadkowa lub druhna nie miały dokładnie tej samej fryzury.

Dobrze jest zaprosić swoje przyjaciółki na uczesanie próbne.

 

Fotografia: LM Foto

Fotografia: B&W Usługi Fotograficzne Marcin Łabędzki

Fotografia: Białe Kadry

 

Włosy na twarzy

Całkiem rozpuszczone włosy są niepraktyczne w dniu ślubu. Przede wszystkim cały czas będziesz musiała je zgarniać z twarzy, na czym ucierpi Twój makijaż. Dodatkowo przed każdym zdjęciem zmuszona będziesz do wykonywania poprawek fryzury, co szybko Cię zmęczy.

Dużo lepszym wyborem jest więc postawienie na pół-upięcie. Część włosów puść luzem, ale te z przodu upnij przy pomocy ozdobnych spinek.

 

źródło: Novia Blanca

Fotografia: Zuzanna i Marcin Karetta

źródło: Pinterest

 

Regularna troska

O piękno swoich włosów musisz dbać regularnie, odwiedzając gabinet fryzjerski. Pamiętaj, że na podcięcie albo całkowitą zmianę cięcia musisz się zdecydować z wyprzedzeniem.

Dzięki pielęgnacji, Twoje włosy będą zdrowe i mocne, a dzięki temu uzyskasz z nich niemalże każdą fryzurę, jaka Ci się tylko zamarzy.

 

Fotografia: Magdalena Kimak Weddings

Fotografia: Adam Ludwik Photography

Fotografia: KR_FOTO_FILM

 

 

Czas

Powinnaś również porozmawiać z fryzjerem o tym, ile czasu zajmie mu przygotowanie fryzury. Dzień wesela ma napięty harmonogram i na pewno nie chcesz śpieszyć się i robić wszystkiego na ostatnią chwilę.

Powinnaś całkowicie zaplanować swój ślubny poranek, abyś nie była wówczas zestresowana. Weź pod uwagę drobne opóźnienia i tak zwaną „złośliwość rzeczy martwych”.

 

 

Fotografia: Julia Molner

żródło: La MakeUp Sp. z o.o.

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź