6 najnowszych motywów przewodnich na wesele

Jaki motyw ślubu i kolor wybrać? Pomożemy Ci!


Jeśli jesteś narzeczoną 2018 i zastanawiasz się, jaki motyw ślubu i kolor wybrać, ten tekst pomoże Ci to rozgryźć. Przedstawiamy najnowsze trendy na 2018 / 2019 rok.

 

fotografia: AB Weddings 

fotografia: Malachite Meadow

Anna Dedo Fotografia

 


1. Zaczarowany las

Jeśli baśń i tajemnica to coś dla Ciebie, zaczarowane leśne wesele to idealny wybór!

Ten modny motyw ślubny jest pełen odważnych kwiatów, ciemnego mchu, zieleni i świec, które mogą stworzyć urzekające tło i sprawić, że ślub będzie naprawdę romantyczny.

 

fotografia: M M Rudiak Photography

 

2. Urban Vintage

To ogromny trend, który zmierza w 2018 i 2019 roku do łączenia stylu miejskiego i vintage. Dzięki wszystkim detalom vintage urządzonym w miejskim stylu, pary mogą z łatwością zamienić swoje wesele w romantyczny sen.

 

fotografia: Just Married

 

3. Sekretny ogród

Wierzymy, że ślub w ogrodzie nadal będzie dominował w stylistyce ślubów w 2018 roku. Wesele wśród kwiatów i zieleni chyba nikomu się jeszcze nie znudziło.

 

Fotografia: Magdalena Kimak Weddings

 

4. Rustykalna stodoła  lub jurta

Gospodarstwa rolne jako miejsce organizacji wesel pojawiły się już kilka lat temu i  nie widzimy, żeby miały one odejść do lamusa. Ten rustykalny trend weselny wydaje się pozostawać stały i spodziewamy się, że utrzyma się w 2018 roku.

 

Fotografia: Malachite Meadow

 

5. Industrialne metale

Metale są teraz bardzo na topie. Warto łączyć je z geometrycznymi wzorami. Metalowe mogą być dekoracje, ale pojawić się mogą nawet w formie liter w menu i zaproszeniach.  

 

Fotografia: Anna Dymek 

 

6. Nowoczesna neutralność

Rozmyty niebieski to trend, który pozostanie niezmieniony przez bardzo długi czas. Idealnie jest go sparować z szeregiem neutralnych odcieni – różu, zieleni, szarego, kremowego, koralowego... możliwości się nie kończą!

 

fotografia: Adam Ludwik Photography 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź