6 sekretów, które pomogą Ci poczuć się wygodnie w dniu ślubu

Podpowiadamy, co zrobić, aby nieco zwiększyć swój komfort w tych ważnych chwilach.

fotografia: MM Rudiak 

 

Pewnie słyszałaś już wiele porad na temat tego, jak prezentować się wspaniale w dniu swojego ślubu. Jednak dużo rzadsze są porady dotyczące tego, w jaki sposób zachować wygodę w wielowarstwowej sukni ślubnej, mocnym makijażu i sztywnej fryzurze. Dlatego podpowiadamy, co zrobić, aby nieco zwiększyć swój komfort w tych ważnych chwilach.

 

fotografia: B&W Photography 

 

 

Zbyt ciasny gorset na weselu 

 

Tak naprawdę mocne ściągnięcie gorsetu w sukni ślubnej niewiele zmieni. Ten centymetr nie odmieni znacząco Twojej sylwetki, a przez niego nie będziesz mogła swobodnie zjeść i będzie Ci niewygodnie w trakcie tańca.

wyglądać będziesz i bez tego, a poczujesz się znacznie lepiej.

 

fotografia: Mori Lee

 

 

Okrycie na ślubie

Jeżeli istnieje chociażby cień szansy na chłodniejszy podmuch wiatru lub obniżenie się temperatury w dniu ślubu, upewnij się, że masz coś do przykrycia ramion.

Zdjęcia ślubne zawsze się przedłużają, a Ty naprawdę nie będziesz wyglądać dobrze trzęsąc się z zimna.

 

fotografia: Światłokolorowi 

 

 

Bielizna ślubna 

Bieliznę przeznaczoną na noc poślubną załóż dopiero w jej trakcie. Na ślub i wesele postaw raczej na wygodny komplet bielizny ślubnej. Zwłaszcza jeżeli ślub odbywa się latem.

Zdecydowanie lepiej poczujesz się, zmieniając przepoconą bieliznę na świeżą.

 

fotografia: Białe Kadry 

 

 

Poluźnij suknię ślubną 

Jeżeli wybrałaś gorsetową suknię, zadbaj by ktoś Ci nieco ją rozluźnił po zakończeniu uroczystości. W trakcie wesela będziesz się znacznie więcej ruszać, a więc może Ci być również bardziej niewygodnie.

Delikatne rozluźnienie gorsetu pozwoli Ci poczuć się o wiele swobodniej.

 

fotografia: Dexlab 

 

 

Mały wentylator

Maleńki wentylator na baterie to obowiązkowy produkt, jeżeli w trakcie Twojego ślubu temperatura ma być wyższa niż 25 stopni. Suknia ślubna jest naprawdę bardzo ciepła.

Maleńki wentylator ochłodzi Twoje nogi pod suknią, twarz, pachy. Jest poręczny, więc użyć go możesz na przykład w toalecie.

 

fotografia: Cedrowy Dworek 

 

 

Druga para butów na wesele 

Twoje ślubne buty wyglądają na bardzo wygodne? To tylko pozory. Po kilku godzinach chodzenia w nich i tak stopy prawdopodobnie będą Cię boleć. Wówczas miękkie buty ślubne, np. baleriny uratują dla Ciebie resztę imprezy.

Zadbaj o swój komfort, nie tylko o nienaganną prezencję!

 

drugie buty na weselu, slubnaglowie.pl

fotografia: Karetta 

 

 

Najpiękniejsza galeria ślubna w Polsce- #natchnienia - zobacz 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź