7 kontrowersyjnych trendów ślubnych

Podążanie za modą dla niektórych jest bardzo ważne, ale z drugiej strony, dobrze jest za kilka lat oglądać swój ślubny album bez śladu zażenowania.


Są jakieś trendy, na które patrzysz i zastanawiasz się „Kto by pomyślał, że to jest dobry pomysł?!”. Podążanie za modą dla niektórych jest bardzo ważne, ale z drugiej strony, dobrze jest za kilka lat oglądać swój ślubny album bez śladu zażenowania.

A może jednak wypróbujesz któryś ze ślubnych trendów, które z pewnością nazwać można mianem kontrowersyjnych?

 

foto via imgur.com

 

1. Białe sukienki druhen

W tradycji zakorzenione jest, że nikt, poza Panną Młodą, nie powinien nosić bieli. Tymczasem coraz więcej nowożeńców decyduje się świadomie ubrać swoje druhny w sukienki w kolorze bieli i delikatnych odcieniach ecru. Przykładem jest  Pippa Middleton.

 

foto via hooraymag.com

foto via Nouba

 

 

2. Ubranie weselne zwierząt domowych

Przybycie domowych zwierzaków na ślub to jedna rzecz, ale niektóre pary decydują się nawet na sprawienie pełnej garderoby swoim pupilom.

Trzeba przyznać, że psiaki w strojach wyglądają słodko, tylko czy naprawdę podoba się im to tak samo, jak ludziom?

To naprawdę kontrowersyjny pomysł.

 

foto via pinterest / Alexandra Barakh

foto via pinterest / Bridal Reflections

foto via weddingbells

 

 

3. Celowe niszczenie sukni

Jeżeli chcesz mieć naprawdę oryginalne fotografie ze swojego ślubu, pofarbowanie do nich sukni jest jedną z metod. Ale pamiętaj, że takiego stroju już nigdy nie założysz.

Wylanie na siebie całych puszek farby lub inny sposób na artystyczne urozmaicenie zdjęć, z pewnością nie przekonują wszystkich nowożeńców. Trochę szkoda starannego wyboru sukni, czy garnituru.

 

foto via Love & Lavender | Wedding Blog

foto via pinterest / Kimberly Hanna

 

 

 

4. Ślubna biżuteria stóp podczas ślubu na plaży

Planujesz ślub na plaży? Szpilki nie będą najlepszym obuwiem na taką uroczystość. Niektóre Panny Młode decydują się na dość oryginalną alternatywę dla zwykłych butów i idą do ślubu boso.

Ale żeby stopy także estetycznie wyglądały, decydują się nietypową biżuterię. Stopy w takim anturażu dla niektórych wyglądają po prostu… dziwnie.

 

foto via pinterest / ShopStyle

foto via pinterest / Forever Soles

 

 

 

5. Buduarowe zdjęcia Panny Młodej oraz druhen

Oryginalne pamiątki ze ślubu i przygotowań są okej, ale trzeba uważać, by trochę nie przesadzić.

Takim właśnie działaniem jest robienie sobie wspólnych zdjęć z druhnami, na których to wszystkie panie pozują w koronkowej bieliźnie. Nie jesteśmy przekonani, czy będzie to najlepszy punkt ślubnego albumu.

W końcu za kilka lat mogą go chcieć obejrzeć twoje dzieci, zdziwione podwiązkami na nogach cioci.

 

foto via weddingworward / @antonwelt

 

 

6. Nadmierny Photoshop zdjęć ślubnych

W pierwszym momencie, podczas oglądania zdjęć ślubnych na których przesadzono z Photoshopem, nie można przestać się śmiać. Z czasem jednak takie zdjęcia przestają być ciekawą pamiątką, a mogą okazać się dość kompromitujące.

Dlatego warto zastanowić się, czy to ma sens. I z pewnością ograniczyć ilość zdjęć poddanych przeróbkom.

 

foto via Greater Than Gatsby

 

 

7. Obrączki w formie tatuażu

Niektóre pary rezygnują z tradycyjnych obrączek i zastępują je tatuażami. Zawsze to większa pewność, że partner zawsze będzie obrączkę miał na palcu, ale rozważyć należy wszelkie estetyczne konsekwencje takiego wyboru.

 

foto via Hi miss puff

foto via Spiritus Tattoo

 

Kontrowersyjne trendy po prostu są i to tylko od was zależy, czy chcecie z nich skorzystać. W końcu mogą one pozwolić na stworzenie naprawdę ciekawego efektu, byle z umiarem.

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź