7 sposobów, aby zabawić gości bez wykorzystania parkietu

Jeśli nie jesteście miłośnikami tańca istnieje wiele innych opcji rozrywki do rozważenia na wesele. Sprawdźcie jakie

fotografia: B&W Photography


Może to cię zdziwi, ale nie ma zapisanej zasady, że każde wesele musi się składać z kolacji i tańców. Być może ty i twój małżonek nie jesteście miłośnikami tańca i to jest całkowicie ok.

Istnieje bowiem wiele innych opcji rozrywki do rozważenia na swój wielki dzień.

Zanim przedstawimy ci konkretne opcje, oto kilka wskazówek. Po pierwsze wybierz styl rozrywek dopasowany do osobowości waszej i większości waszych gości. Jeżeli masz tłum gości kochających zabawę, lubiących nawet nieco głupie rozrywki i prawdziwy fun, gry i zabawy można idealnie dopasować do ich oczekiwań.

Nie zapomnij również o tym, że nawet jeżeli ty nie lubisz tańczyć, to muzykę na weselu można całkowicie pominąć. Zespół lub DJ to punkt obowiązkowy.

 

fotografia: B&W Photography

 

Atrakcje weselne

 

1. Fotobudka na weselu

 

Robienie sobie zdjęć to rozrywka, która nigdy się nie nudzi. Aby urozmaicić zdjęcia, przygotuj różnego typu gadżety, które sprawią, że zdjęcia będą bardziej zabawne.

Dodatkowo od razu zyskasz wspaniałą pamiątkę z uroczystości.

 

produkcja: Slashed Pictures

 

 

2. Zatrudnij karykaturzystę na wesele

 

Zatrudnij artystę, który od razu będzie przygotowywał obrazy z twoimi gośćmi w roli głównej. Goście będą się do niego ustawiać w kolejce.

W końcu własna karykatura to niezwykła pamiątka z wesela.

 

3. Gry trawnikowe na wesele

 

A może wypróbujecie którąś z gier „trawnikowych”. Nie są one w Polsce bardzo popularne, a szkoda, bo to świetna rozrywka, pełna emocji. Dajcie upust swojemu wewnętrznemu dziecku i zagrajcie w krokieta.

 

fotografia: Krzysztof Jaskólski Fotografia

 

 

4. Piknik weselny z muzyką na żywo

 

Hej, piknik z muzyką na żywo brzmi naprawdę super, prawda? Jeżeli nie lubicie tańczyć nie znaczy to wcale, że musicie całkowicie rezygnować z muzyki.

Znajdźcie kwartet smyczkowy, zespół mariachi, a nawet spróbujcie dotrzeć do swojego ulubionego wykonawcy. W końcu może akurat się uda?

 

fotografia: Bauaban Fotografia

 

 

5. Klasyczne gry

 

A może wasze wesele zmieni się w centrum rozrywki z lat 90-tych? W tym celu wystarczy kilka klasycznych gier stołowych, takich jak ping-pong, piłkarzyki i bilard, a także kilka retro gier elektronicznych.

Pac-Man brzmi naprawdę dobrze. Gwarantujemy, że wielu gości chętnie skorzysta z tej propozycji.

 

 

6. Jedzenie na weselu

 

Jedzenie na weselu także może być rozrywką. Zaplanuj je po prostu w oryginalny sposób. Może skorzystasz z oferty foodtrucków?

A może zatrudnisz sommeliera, który przygotuje profesjonalną degustację?  A może zrobicie ognisko w starym, dobrym stylu?

 

fotografia: FOTOTIKKA

 

prestigeeventsbar.pl

 

 

7. Ślubne przebieranki

 

Możesz zaplanować przebrania dla swoich gości. Dzięki nim impreza stanie się naprawdę szalona. Rozwinięciem tego będzie zdecydowanie się na karnawałowy motyw przewodni całej imprezy.

Nie brakuje świetnych dekoracji i pomysłów, które z powodzeniem można w tym celu wykorzystać.

 

fotografia: Best Friends Weddings - Cinematic stories about Love

 

 

To, że nie lubicie tańczyć wcale nie znaczy, że wasi goście mają się źle bawić. Istnieje wiele rozrywek, które zajmą wiele godzin przyjęcia, a dodatkowo będą wspominane jeszcze przez długi czas.

 

 

Zobacz także:

3 POMYSŁY NA WESELNY STÓŁ

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź