9 zabawnych gier na Twój wieczór panieński!

Te kilka gier wywoła wiele śmiechu i sprawi, że Twoja impreza stanie się prawdziwym hitem!

fotografia: Paweł Traczyk FOTOGRAFIA ŚLUBNA

 

Wielu gości podczas wieczoru panieńskiego nigdy wcześniej się nie spotkało, więc czasami może być trudno przełamać pierwsze lody. Dlatego przygotowaliśmy kilka zabawnych gier na ten wieczór.

Wywołają one wiele śmiechu i sprawią, że impreza stanie się prawdziwym hitem. Wykorzystaj je niezależnie od tego, czy sama jesteś panną młodą, czy po prostu organizujesz dla niej to spotkanie.

 

 

Zabawy na wieczór panieński

 


1. Zabronione słowo

 

Ta gra może bawić podczas całej imprezy, nawet podczas grania w inne. Kiedy Twoi goście przyjadą, daj każdemu z nich plastikową obrączkę, wyjaśniając, że istnieje słowo (lub słowa), które są zabronione na przyjęciu.

Interesujące jest wybieranie słów, które bez wątpienia zostaną wypowiedziane przez każdego gościa w pewnym momencie. Ilekroć ktoś słyszy, że ktoś mówi jedno z zabronionych słów, otrzymuje pierścień gościa, który wypowiedział to słowo.

Na imprezie zwycięża osoba z największą liczbą pierścieni.

 

wieczór panienski slubnaglowie.pl

fotografia: Wedding Shots

 

 

2. Łyżka z poradami

 

Stwórz przepis na miłość, rozdając drewniane łyżki i czarne markery wszystkim zaproszonym. Poproś każdą imprezowiczkę o spisanie jej rady na trwałość małżeństwa. Wiadomości mają być anonimowe, więc nikt nie podpisuje swojej łyżeczki.

Gdy wszyscy goście skończą pisać, przyszła panna młoda odczyta je głośno.

Najlepsze jest to, że po skończonej lekturze przyszła panna młoda wybierze swoich faworytów, a wtedy pisarze wystąpią i otrzymają „nagrody”. Możesz oprawić te łyżki jako pamiątkę.

 

fotografia: Pudełko Wspomnień

 

 

3. Ukryte złoto

 

Stwórz miejsce, w którym imprezowicze mogą udekorować ciastka, które wcześniej upiekłeś; jednak nie mów nikomu, że masz ukryty pierścień z tworzywa sztucznego w cieście jednego ciastka. Gdy goście skończą dekorować swoje babeczki, panna młoda zdecyduje o swoim ulubionym.

Zwycięzca wybierze wtedy nagrodę. Ale poczekaj! Zabawa się nie kończy!

Zanim goście zaczną jeść swoje dzieła, poinformuj ich, że jedna babeczka ma coś ukrytego w swoim wnętrzu. Kiedy pierścień zostanie znaleziony, ten gość również wygrywa nagrodę.

 

fotografia: VeryLuckyStar

 

 

4. Modna kreacja

 

Każda dziewczyna nieraz pomyślała o stworzeniu własnej sukni ślubnej, a ta gra daje Twoim gościom taką możliwość. Będziesz potrzebowała dużo papieru toaletowego i stopera.

Goście mogą projektować w zespołach lub samodzielnie.

minutnik na piętnaście minut i obserwuj, jakie szaleństwo powstało!

Kiedy czas minie, niech „projektanci” zaprezentują swoje kreacje na prowizorycznym wybiegu. Przyszła panna młoda wybierze swoje ulubione dzieło.

 

fotografia: Paweł Traczyk FOTOGRAFIA ŚLUBNA

 

 

5. Stwórz notatnik

 

Kup notatnik ze stronami możliwymi do ponownego włożenia. Daj jedną stronę każdemu z gości przed imprezą, prosząc, aby ozdobili jedną ze stron zdjęciami, cytatami lub innymi pamiątkami, a drugą stroną ulubionym przepisem.

Gdy wszyscy goście zwrócą swoje strony, umieść je w notatniku. Zawiń jako prezent dla przyszłej panny młodej i zaprezentuj notatnik na przyjęciu.

 


6. To właśnie powiedział

 

Ta gra wykorzystuje pana młodego, mimo że go nie będzie. Będziesz musiała poprosić go o pomoc w tworzeniu kart z rzeczami dotyczącymi przyszłej panny młodej. Na przykład poproś go, aby napisał kilka rzeczy, które lubi w niej, jakie są jej ulubione filmy, jaka piosenka grała, kiedy się poznali. Napisz ponownie te pytania na tylu kartach, ilu będzie gości.

Niech każdy gość wypełni swoją odpowiedź, zgodnie z tym, co jego zdaniem odpowiedziałby pan młody. Czytaj każde pytanie głośno, aby dziewczyny zapisywały swoje odpowiedzi w tym samym czasie. Zwycięzca wybiera nagrodę.

 

fotografia: Adam Ludwik Photography

 


7. Wielki quiz

 

Jedna z najpopularniejszych gier na wieczór panieński rozpoczyna się od stworzenia ankiety dla pana młodego (zabawne pytania są o wiele bardziej skuteczne) obejmującej ich związek, pannę młodą i siebie.

Niech to wypełni lub możesz nagrać go odpowiadającego na pytania. Następnie na przyjęciu niech panna młoda odpowiada na te same pytania i zgadujcie, jakie były odpowiedzi jej przyszłego męża. Aby uzyskać dodatkową przyjemność, niech pan młody uczestniczy w zabawie przez komunikator i obserwuj jego reakcje na jej odpowiedzi.

 

panna mloda z druhnami slubnaglowie.pl

fotografia: M.M. Rudiak Fotografia

 


8. Poszukiwania

 

Podziel uczestników imprezy na dwa zespoły i dostarcz im listę przedmiotów, które muszą odzyskać w ustalonym czasie. Przedmioty mogą być równie lubieżne lub całkiem niewinne. Na liście rzeczy do upolowania mogą znajdować się takie przedmioty jak bielizna, specjalne artykuły spożywcze, zabawki dla dorosłych, fałszywe tatuaże lub inne przedmioty o tematyce dla dorosłych, takie jak żele i prezerwatywy.

Którykolwiek zespół zdobędzie najwięcej przedmiotów lub znajdzie je w jak najkrótszym czasie, wygrywa.

 


9. Ubieranie panny młodej

 

Niech wszyscy goście przyniosą ze sobą imprezowe kreacje i zanim wyjdziecie na imprezę, drużyny po kolei ubierają pannę młodą we wszystko, co przyniosły. Mogą to być: boa z piór, kapelusze z odblaskami, cokolwiek z mnóstwem cekinów lub brokatu oraz każda inna wątpliwa, zabawna i krzykliwa moda, którą możesz znaleźć w domu.

Następnie panna młoda musi nosić to ubranie w mieście. Upewnij się, że dokumentujesz wszystko dużą liczbą zdjęć.

 

fotografia: Malachite Meadow

 

 

Zobacz także:

O CO KŁÓCĄ SIĘ PARY MŁODE PRZED ŚLUBEM?

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź