AGNIESZKA I JAN CZYLI BIEGIEM DO OŁTARZA

"Agnieszko, Janku … bardzo dziękuję za zaufanie i te wszystkie piękne chwile, których byłem świadkiem a które starałem się zatrzymać w kadrze." Adam Ludwik

 

"Już rozpoczął się nowy sezon a ja dziś mam dla Was wspomnienie z ostatniego sierpnia ubiegłego roku.

Bohaterami dzisiejszego posta są Agnieszka i Jan a najbardziej pasującymi do nich słowami, słowa Jana Jakuba Rousseau „Tylko miłość potrafi zatrzymać czas”.

Tak, kiedy to na dwadzieścia parę minut przed ceremonią moi bohaterowie wciąż tkwili w korku ulicznym z suknią i garniturem w bagażniku … czas nagle spowolnił, a śmiem twierdzić iż nawet się zatrzymał.

W rezultacie po chwili przed ołtarzem zobaczyłem to na co od tej pory patrzeć mi było dane przez cały wieczór oraz podczas sesji plenerowej a jest to szczere i olśniewające uczucie miłości jakie połączyło tych dwojga.

Agnieszko, Janku … bardzo dziękuję za zaufanie i te wszystkie piękne chwile, których byłem świadkiem a które starałem się zatrzymać w kadrze.

Mam nadzieję że fotografia ślubna może być interesująca i nie banalna." Adam Ludwik 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź