Atrakcje weselne – nowe pomysły na rozrywkę dla Was i Waszych gości

 

Sekret wyjątkowego i niezapomnianego przyjęcia leży w jego nietuzinkowości! Bądźcie kreatywni i nie bójcie się zaproponować swoim gościom czegoś nowego.

Rzeczy podstawowe takie jak sala i jedzenie są oczywiście fundamentem wesela, lecz to nie one warunkują, czy goście zapamiętają pozytywnie wasze przyjęcie.

Pamiętajcie, że ludzie przychodzą na wesele przede wszystkim po to, aby świetnie się bawić! Zadbaliście już o fantastycznego DJ’a bądź zespół? Teraz czas na dodatkowe atrakcje!

 

 

 

Zrealizujcie pomysły, które odzwierciedlają Waszą osobowość. Zadbajcie, aby nie były to oklepane zabawy weselne, lecz świeże inicjatywy, które zaangażują wszystkich gości. Uwielbiacie aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu? Mamy dla was propozycję na uatrakcyjnienie wesela w Waszym stylu!

Jesteśmy pewni, że chcielibyście dostarczyć Waszym gościom radość, pozytywną energię i zdrową dozę współzawodnictwa. Dlatego też chcielibyśmy dziś zaproponować Wam nietypowe, własnoręcznie robione gry towarzyskie - w dodatku PERSONALIZOWANE.

 

 

 

Szukając atrakcji na wesele, natrafiliśmy na wyróżniającą się markę Woodbe , tworzącą plenerowe gry z drewna (idealne na plenerowe wesela!).  Pomysł na taką atrakcję będzie daleki od typowych zabaw weselnych często kompromitujących gości, czy zmuszających do „picia wódki na czas”.

Gry plenerowe są propozycją zupełnie nowej formy atrakcji dla uczestników wesela, która łączy:

- kulturalną zabawę dla osób w każdym wieku (zarówno dla dzieci, jak i osób starszych)
- zdrowe współzawodnictwo
- aktywny udział w zabawie wszystkich uczestników wesela
- zabawę na wysokim poziomie zapewniającą radość i uśmiech na twarzy każdego gracza!

Do zabawy nikogo długo nie trzeba namawiać! Gry Woodbe nikogo nie ośmieszają i dlatego też nikt nie wstydzi się dobrze bawić. Zacięta rywalizacja, śmiech, radość i oklaski towarzyszą każdej rozgrywce!
Gry idealnie wpisują się w trend wesel plenerowych i nie tylko.

Będą idealnie komponować się z weselem w ogrodzie, winnicy, dworku, na rancho, polu golfowym, czy łące. Piękna sceneria wspaniale współgra z tymi grami!

Gry plenerowe proponowane przez Woodbe to:

- The Cornhole (możliwość dowolnej personalizacji)

Cornhole to gra, która wystawia na próbę celność przy wykorzystaniu kolorowych woreczków z kukurydzą. Zasady są banalnie proste! Na przyjęciu weselnym możemy podzielić się na drużyny: Pani Młodej i Pana Młodego, co dodatkowo zaostrzy apetyt na wygraną!

 

 

- The Woodbe Block

Ciekawym wyzwaniem pełnym emocji dla gości może być stylizowany na Jengę – gigantyczny Woodbe Block, który na pewno zaciekawi chwilowo zmęczonych tańcem uczestników wesela. Im większa wieża, tym większa zabawa i adrenalina!

 

 

 

- Ladder Golf

Ladder Golf to gra gdzie liczy się nie tylko precyzja, ale przede wszystkim technika! Jak rzucić bolą w taki sposób, aby zawinęła ona na szczeblu drabinki? Ladder Golf to gra rozwijająca wyobraźnię, która będzie idealnym przepisem na atrakcyjne wesele!

 

 

 

Jesteśmy pewni, że i Was ujęły te gry, które niepodważalnie stanowią „świeży powiew” w branży ślubnej. Patrząc na cele jakie stawia sobie zespół Woodbe, poczuć można ogromną dawkę energii i troskę o to, by dostarczyć cudowej zabawy zarówno gościom jak i Młodej Parze – kto jak kto ale to właśnie Wy macie się najlepiej bawić w tym dniu!

„It’s so easy to be happy” - taki slogan towarzyszy grom Woodbe i przyznać trzeba, że ma to głębszy sens - realizujecie swoje pomysły i pragnienia i niech ten dzień będzie jednym z najpiękniejszych w Waszym życiu.Woodbe   

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź