Autobus czerwony... z gośćmi na wesele mknie!

foto: Ritualsfoto 

 

Auto ślubne, to taki element waszego uroczystego dnia, który pełni nie tylko rolę praktyczną, ale i uzupełnia całość ślubnej stylizacji i aranżacji weselnej uroczystości. W dbałości o każdy szczegół, para młoda często poszukuje samochodu, który nawiąże do eleganckiej, klasycznej oprawy wesela, czy też odzwierciedli ich wyjątkowe poczucie humoru, zapowiadając szaloną zabawę do białego rana.

 

Oczywiście samochód można pożyczyć od wujka (ma przecież bardzo ładne, nowe autko), ale czy spełni ono wasze wymagania? Czy będzie wyjątkowe, oryginalne, czy stanie się częścią integralną dopracowanego przez was stylu? Czy rozniesie wśród gości weselnych okrzyk "wow!”? No właśnie…

 

Na szczęście samochód waszych marzeń można wypożyczyć :) Wśród firm specjalizujących się w wynajmie wyjątkowych wozów do obsługi ceremonii ślubnych jest firma Fovilim. Kilkanaście lat działalności, od początku w branży ślubnej, to gwarancja pełnego profesjonalizmu, na którym można polegać. Firma pełni usługi na najwyższym poziomie, w niezwykle konkurencyjnych cenach. Szeroka i zróżnicowana oferta pojazdów obejmuje auta retro, limuzyny, sportowe klasyki - różnych roczników, marek.

 

"Wisienką na torcie" są… zabytkowe angielskie autobusy! Wyobraźcie sobie: goście weselni przewiezieni na miejsce przyjęcia piętrowcem wprost z Londynu! Trudno mieć wątpliwości, iż byłaby to jedna z większych atrakcji tego dnia :) Kultowe double decker’y występują w wersji z dachem lub jako szalone cabrio z odkrytym piętrem - idealna propozycja na letnie wesele. Możecie być pewni, że zabawa weselna rozpocznie się już w drodze do sali :)

 

 

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź