Biżuteryjny detal z klasą

Kwestia doboru biżuterii do ślubnej stylizacji wymaga sporo uwagi. Przeładowanie zdobieniami nie sprzyja zachowaniu dobrego smaku, a przeszarżować nietrudno!

fotografia: Paweł Traczyk FOTOGRAFIA ŚLUBNA

 

Kwestia doboru biżuterii do ślubnej stylizacji wymaga sporo uwagi. Przeładowanie zdobieniami nie sprzyja zachowaniu dobrego smaku, a przeszarżować nietrudno ;)

Te z was, które planują suknię klasyczną i dość strojną powinny zwrócić uwagę, czy dodatkowe elementy zdobiące nie przesuną granicy gustu w stronę niepotrzebnej krzykliwości.

 

 

Biżuteryjne cacka są niewątpliwie odpowiednie na tak uroczysty dzień, warto jednak zdecydować się na jeden wiodący detal, który podkreśli elegancję waszej stylizacji, nie obciążając jej zbytnio.

 

 

Bardzo ciekawym akcesorium jest pas ślubny. W wersji biżu ozdobiony kryształami, cekinami, perełkiami. Świetnie podkreśli talię, doda szyku i charakteru kreacji.

 

Inną ozdobą sukni może być fantazyjna brosza. Często panie mają takie ozdoby w rodzinnym skarbcu pamiątek po babci czy ciotce. Wykorzystanie jej w dniu ślubu nabiera dodatkowego znaczenia. Broszkę można przypiąć w miejscu krzyżowania się marszczeń tkaniny, podpiąć nią tren czy szal lub ozdobić dekolt.

 

Element biżuteryjny pieknie zaprezentuje się we włosach, zastępując stroik, przytrzymując welon czy woalkę. Uroczym detalem jest opaska wysadzana lśniącymi kamyczkami.

 

 

 

Mały mieniący sie drobiazg może znaleźć się również przy bukiecie ślubnym. Niewielka broszka, medalik z inicjałami młodych i datą ślubu, sznur perełek wokół łodyg. Niby drobiazg, ale efekt zasakująco wyrazisty :)

 

 

Zobacz także:

KWIATY, KTÓRE WYTRZYMAJĄ ŚLUB O KAŻDEJ PORZE ROKU

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź