Co z psiakiem w dniu ślubu?

Idealna okazją do zaznaczenia waszego przywiązania do psa, zdecydowanie najmniej stresującą dla niego, może być sesja zdjęciowa na świeżym powietrzu.

fotografia: Światłokolorowi

 

Oto notka ze specjalną dedykacją dla miłośników psów. Pierwszego lipca obchodzony jest światowy dzień psa, ale o naszych pupilach trzeba pamiętać cały rok, warto więc wspomnieć o nich również w kontekście ślubu i wesela.

Dla wielu z was pies to niemal równoprawny członek rodziny, dlaczego miałby być pominięty podczas planowania tak ważnego dla was dnia?

 

Photo by Jen Vazquez Photography on Unsplash

 

 

Zazwyczaj czworonogi nie uczestniczą w ceremonii ślubnej i zabawie weselnej. I zasadniczo jest to dobra decyzja: zamieszanie, hałas, mnóstwo ludzi i nieznanych zapachów mogą niepotrzebnie zestresować psiaka.

Jeżeli jednak wasz pupil jest towarzyski, a wy dobrze zorganizujecie kwestię, pies również może mieć swoje 5 minut w dniu waszego ślubu. Obecność ukochanego zwierzaka u nóg państwa podczas ceremonii zaślubin to wzruszający obrazek. Spokojny piesek powinien wytrzymać kila chwil w “psim skupieniu”, warto jednak, żeby wyznaczona osoba była jego osobistym opiekunem, który wyprowadzi go, jeżeli ten zacznie się nudzić.

 

Photo by FLOUFFY on Unsplash

 

 

Pupil na przyjęciu weselnym to dobry pomysł przede wszystkim, jeżeli impreza odbywa się na łonie natury i piesek może swobodnie przemieszczać się i odpoczywać w wybranym miejscu. Jeżeli nie jesteście w stanie zagwarantować mu mało stresujących okoliczności, zostawcie go pod opieką znajomych lub opiekunów w psim hotelu.

Nawet jeśli pieska nie będzie wśród was, waszą miłość do niego możecie wyrazić za pomocą dekoracji stołów, weselnego tortu, w projekcie zaproszeń, winietek. To świetny sposób na zamanifestowanie, jak ważny jest dla was wasz pupil.

 

Photo by Fernanda Nuso on Unsplash

 

 

Idealna okazją do zaznaczenia waszego przywiązania do psa, zdecydowanie najmniej stresującą dla niego, może być sesja zdjęciowa na świeżym powietrzu: na łące, w parku czy lesie. Podczas gdy wy będziecie bawić się z waszym ulubieńcem, fotograf wykona swoją pracę.

Zwierzak nawet nie zauważy waszego "podstępu", a z pewnością rezultaty sesji staną się cudowną pamiątką.

 

Photo by Aaron Bond on Unsplash

 

Zobacz także:

4 SPRAWY WARTE UWAGI NA KILKA TYGODNI PRZED ŚLUBEM

 

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź