Co zrobić, by goście nie nudzili się na Waszym weselu?

Jak sprawić, by goście byli nie tylko zaskoczeni, ale na długo zapamiętali właśnie naszą uroczystość?

Nie ma nic gorszego niż nudne wesele i udawanie dobrej zabawy – tak z pewnością powiedzą ci goście, którzy „zaliczyli” już kilka wesel w danym sezonie i są już nieco znużeni powtarzalnością zabaw czy innych atrakcji. Jak zatem upewnić się, że akurat nasze wesele nie będzie jednym z tych typowych i nudnych? 
 

1. Podsycaj atmosferę przed wielkim dniem

Już na długo przed godziną „zero”, goście powinni wiedzieć, że czeka ich dzień pełen atrakcji, podczas którego z pewnością nie będą się nudzić. Zaproszenia powinny zdradzać nie tylko styl uroczystości i charakter wesela, ale także czekające gości atrakcje. Warto także utworzyć specjalny profil w Social Media i tam stopniowo uchylać rąbek tajemnicy, sprawiając, że goście nie będą mogli doczekać się już Waszego wielkiego dnia.

 

źródło: momentaldesigns.com

 

2. Ustal z wodzirejem nietypowy scenariusz wesela

Zaskoczcie gości przyzwyczajonych do tradycyjnej formy oczepin czymś zupełnie nowym. Dobry prowadzący z pewnością orientuje się w najnowszych trendach dotyczących ślubnych atrakcji. Ciekawą alternatywą będą zabawy zaplanowane na świeżym powietrzu, nawet jeśli Wasza uroczystość odbywa się na sali weselnej. 

 

źródło: joshuabrownphotography.com

 

3. Daj możliwość zamawiania i wykonywania utworów z dedykacją

Warto ustalić z zespołem bądź dj-em możliwość zamawiania przez gości wybranych utworów wraz z dedykacją i życzeniami. Z pewnością każdy z naszych przyjaciół czy członków rodziny będzie w stanie wybrać utwór, przy którym wspólnie bawiliście się przed laty, lub który z innych względów jest dla Was znaczący. Wśród Waszych gości mogą znaleźć się także i Ci muzykalni- im też warto dać możliwość zaprezentowania się na weselnej scenie. 

 

źródło:jbm.photo


4. Zorganizuj księgę dobrych rad

Zamiast tradycyjnej księgi gości - kącik „dobrych rad na udane małżeństwo”. Można przygotować księgę do wpisów bądź też umieścić przy barze lub słodkim kąciku duży słój lub skrzynkę, gdzie goście będą wrzucać swoje rady i życzenia na dostępnych obok ozdobnych karteczkach. 

 

źródło: .theknot.com


5. Postaw fotobudkę

Jest kolejną niezwykle angażującą gości atrakcją. Fotobudka, życzenia w formie krótkiego video lub po prostu specjalny kącik z polaroidem to doskonały przepis na weselną zabawę dla osób w każdym wieku. Pamiętajmy także o śmiesznych gadżetach lub maskach przydatnych podczas sesji. 
.

źródło:jbm.photo

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź