Czerwony akcent na ślubie i weselu

Dla wielu osób tradycja i klasyka nigdy nie wyjdzie z mody.

 

W pędzie za oryginalnością, potrzebą wyróżnienia się należy pamiętać, że nie każda panna młoda pragnie zorganizować "wesele, jakiego jeszcze nie było". Nie każda kobieta decyduje się na wyszukany styl, jak vintage, glamour czy eco chic.

Dla wielu osób tradycja i klasyka nigdy nie wyjdzie z mody. Bo tak naprawdę czy trzeba silić się na unikalny klimat przyjęć weselnych, kiedy w tym, co znamy tkwią tak olbrzymie pokłady piękna i elegancji? W tym przypadku wystarczy położyć nacisk na jeden akcent, aby ten wyjątkowy dzień był cudowny.

Dziś proponujemy czerwień – niech ona będzie swoistym dodatkiem, który doda dekoracjom pikanterii i wyrazistości. Przecież to kolor miłości – warto go wykorzystać w tym dniu.

 

foto via moncheribridals / pinterest

źródło: whimsicalwonderlandwedding.com

źródło: weheartit.com

źródło: blog.tonyabeaverphotography.com 

źródło: weheartit.com

 

Czerwony akcent na torcie

Oczywistym jest, że tort musi być uzupełnieniem, dopełnieniem, czy jak kto woli, zwieńczeniem naszych wszelkich starań, aby charakter przyjęcia weselnego był spójny i jednakowy. Jeśli więc decydujemy się na standardową klasykę z czerwonym akcentem, nie może jej zabraknąć na torcie!

Przepięknie wyglądają róże – kwiat znany każdemu. Może i oklepane, może i bardzo powszechne, ale róża to królowa kwiatów – pamiętajcie o tym, kiedy będziecie próbowali znaleźć dla niej zastępstwo!

 

źródło: weheartit.com

źródło: weddingchicks.com

źródło: weheartit.com

źródło: weheartit.com

źródło: weheartit.com

 

Bukiet panny młodej 

Ponownie czerwone róże. Czy jakikolwiek inny kwiat jest piękniejszy? Bardziej elegancki? Oczywiście, że nie!

Pomimo zmieniającej się mody w trendach ślubnych, pomimo mnóstwa eksperymentów, z których rodziły się czasem naprawdę dziwaczne bukiety ślubne, czerwone róże nigdy nie odejdą w niepamięć. Nigdy żaden kwiat im nie dorówna. Doskonale wiedzą o tym panie, które są wierne tradycji, które kochają i cenią ponad wszystko styl i wyrafinowanie.

 

źródło: weheartit.com

źródło: weheartit.com

 

źródło: weheartit.com

źródło: oh-lovely-day.com

źródło: strictlyweddings.com / imgsoup.com

źródło: elstile.ru

źródło: wedluxe.com

 

Dekoracje stołu 

Czerwień na torcie, sukni ślubnej panny młodej czy czerwone kwiaty to nie wszystko! Pora pomyśleć o aranżacji stołu dla gości weselnych. Przecież w sporej części wszelkie starania podczas organizacji przyjęcia są dla nich.

Zadbaj więc o odpowiednią dekorację. Wybierz czerwone serwetki, winietki w tym samym odcieniu czy płatki róż rozsypane na obrusie. Efekt końcowy będzie urzekający! Romantyczny, nastrojowy i przepiękny! I oczywiście z klasą.

 

źródło: weheartit.com

źródło: modwedding.com

 źródło: tidewaterandtulle.com

 

źródło: modwedding.com

źródło: linentablecloth.com

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź