"Cztery wesela" - Weź udział w programie TV Polsat i wygraj 25 tysięcy złotych!

Weź udział w najnowszym programie Telewizji Polsat „Cztery Wesela”, przeżyj niesamowitą przygodę i wygraj 25 000 zł!

 

Były już „Gwiezdne Wojny”, a my zapraszamy Was na… ślubne wojny. W każdym odcinku nowego programu Polsatu „Cztery wesela” poznamy cztery panny młode, które zapraszają się nawzajem na swoje wesela. Na każdym przyjęciu bawią się razem z gośćmi, poznają różne tradycje weselne, są świadkami wzruszeń oraz rodzinnych emocji. Pod koniec każdej uroczystości przyznają punkty w czterech kategoriach w skali od 1 do 10.

Każda z panien młodych może zdobyć w programie maksymalnie 120 punktów. Ta, która zdobędzie ich najwięcej, wygra nagrodę główną, czyli 25 000 zł

 

Program TV Polsat "Cztery Wesela"

 

„Cztery wesela” to polska edycja programu „Four Weddings” – wielkiego hitu w USA, Kanadzie, Australii, Niemczech, Finlandii, Wielkiej Brytanii, Rumunii i Francji. Nareszcie realizujemy polską edycję! „Cztery wesela” to niezapomniana przygoda dla widzów i uczestników tego telewizyjnego show.

 

 

 

Weź udział w programie Polsatu Cztery Wesela, slubnaglowie

 

 

Jeżeli chcecie być częścią tego wspaniałego projektu, czekamy na Wasze zgłoszenia. Szukamy narzeczonych z całej Polski, którzy chcą, aby ich wesele przerodziło się w największą przygodę życia.

Każde wesele ma szansę na udział w programie i oczywiście na główną wygraną. Możecie planować wielkie, huczne przyjęcie na 200 osób lub kameralne – w ogrodzie z trzydziestoma gośćmi. Najważniejsza jest zabawa, wspaniała atmosfera i miłość, którą czuć w powietrzu. Ślub bierze się raz w życiu, więc to jedyna okazja na przeżycie przygody, którą będziecie wspominać i opowiadać wnukom.

„Cztery wesela”to jedyny program w Polsacie, w którym pokazujemy, jak świetnie bawią się Polacy, jakie mają tradycje weselne i jak ważny jest to dzień dla nowożeńców. Zróbcie sobie prezent i niech Wasz film weselny obejrzy cała Polska.

Jedyne, co należy zrobić, to wysłać mail na adres czterywesela@zgloszenia.tv 

W treści wiadomości należy napisać, dlaczego Wasze wesele będzie dla Was najpiękniejsze. Zaczarujcie swoim opisem i weźcie udział w najbardziej rozrywkowym programie w Telewizji Polsat.

Czekamy na Wasze zgłoszenia pod adresem: czterywesela@zgloszenia.tv  

 

Tu znajdziecie więcej informacji o programie "Cztery Wesela".


 

Cztery Wesela Polsat, program dla par młodych, slubnaglowie

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź