Dalie - wszechstronne i romantyczne kwiaty na ślub

Dalie zwane też georginiami to niezwykle wdzięczne i okazałe kwiaty w wielu kolorystycznych odmianach, które doskonale nadają się zarówno na ślubne bukiety jak i kwiatową oprawę uroczystości.

 

Dekoracje ślubne z dalii

 

Dalie są bylinami z rodziny astrowatych. Przywędrowały do nas z Ameryki Środkowej, a ich wysokość kształtuje się w granicach od 40 cm do nawet półtora metra.

Kwiaty dalii są okrągłe, a ich niezwykła, rozetkowata struktura wręcz hipnotyzuje.

 

fotografia: Paweł Traczyk FOTOGRAFIA ŚLUBNA

 

fotografia: Malachite Meadow

 

fotografia: THE SHOTS OF LOVE

 

Dalie są hodowane zazwyczaj jako ozdoba ogrodów, jednak coraz częściej roślina ta pojawia się we florystyce, zwłaszcza ślubnej. Dalie doskonale nadają się jako baza ślubnej wiązanki, jak również dodatek na przykład do bukietów z róż ogrodowych.

Ich zapach jest niewyczuwalny, więc nie będą kolidować ani z naszymi perfumami ani z ewentualnym zapachem innych kwiatów w bukiecie. Jeśli chodzi o trwałość, są wymarzonym wyborem nawet podczas wesel w upale. W wazonach wytrzymują w nienagannym stanie ponad tydzień, stąd dekoracje z ich udziałem można przygotować wcześniej. 

Zobaczcie jak wspaniale prezentują się dalie zarówno w ślubnych bukietach, jak i dekoracjach:

 

fotografia: VeryLuckyStar

 

fotografia: THE SHOTS OF LOVE

 

fotografia: Bauaban Fotografia

 

 

Zobacz także:

POMYSŁY NA TORT WESELNY, KTÓRY PRZETRWA W UPALNY DZIEŃ

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź