Delikatny fiolet na ślubie i weselu

Patrząc na majowe bzy, albo na lawendę kwitnącą latem nietrudno zgodzić się z tezą, że natura tworzy najpiękniejsze zestawy kolorystyczne.

fotografia: Zuzanna i Marcin Karetta

 

Patrząc na kwitnące w maju bzy, albo na lawendę kwitnącą latem nietrudno zgodzić się z tezą, że natura tworzy najpiękniejsze zestawy kolorystyczne. Fioletowe kwiaty wyjątkowo dobrze łączą się z białymi na tle zielonych liści. Warto zwrócić uwagę na to połączenie i wpleść urocze fiolety do swojej weselnej stylizacji.

 

Fioletowa suknia jest dobrym pomysłem dla tych z was, które mają ochotę przełamać monopol ślubnej bieli, ale w mało agresywny sposób.

Kreacja w kolorze lila jest delikatna, pełna świeżości. Natomiast doskonałe tło dla bieli sukni panny młodej stworzą ubrane w fiolety druhny.

Soczyste, bliskie burgundowi lub delikatne - każda z opcji narysuje inny obrazek.

 

SUKNIA ŚLUBNA W PASTELOWYM KOLORZE

 

Bukiety 

Oczywiście najpiękniej zaakcentujesz fiolety w bukiecie ślubnym. Natura chętnie barwi kwiaty w kolory z tej gamy. Lilaki, lawenda, storczyki, tulipany, róże, szafirki, hortensje... Wymieniać można bez końca.

Przejrzyj katalogi kwiatów u florysty, na pewno zainspirujesz się i w dniu ślubu twój bukiet będzie wyglądał wyjątkowo.

 

FIOLETOWE BUKIETY ŚLUBNE

 

Fiolety do doskonały pomysł na kolor-akcent całej ceremonii ślubno-weselnej. Pragnąc stworzyć klimat elegancji i przepychu, na stołach zaplanujcie bogate, “wylewające się” kompozycje kwiatowe, fioletowe obrusy świetnie wyeksponują biel zastawy i lśniące sztućce. 

 

Skromne, szklane naczynia z pojedynczym hiacyntem lub szafirkiem, cynowe wiaderka z lawendą lub wrzosem, przecierane drewniane doniczki nadadzą sentymentalnego uroku w stylu wiejskim lub vintage.

Od doboru gatunków roślin i ich oprawy zależeć będzie w dużej mierze atmosfera, jaką stworzycie.

 

ŚLUB I WESELE W KOLORZE LAWENDY

 

Słodki kącik w kolorze delikatnych lawendowych barw, tort weselny z odważną fioletową wstążką, kwiatowe detale w odcieniach lila na szczycie ślubnego ciasta - to idealne dopełnienie całości aranżacji przyjęcia. 

 

SŁODKI STÓŁ - CANDY BAR

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź