Dobierz fryzurę do sukni ślubnej

Szukasz idealnej fryzury ślubnej? W pierwszej kolejności przyjrzyj się dekoltowi swojej sukni.

fotografia: Bauaban Fotografia

 

Szukasz idealnej fryzury ślubnej? W pierwszej kolejności przyjrzyj się dekoltowi swojej sukni, bo to właśnie on przesądza o tym, czy lepiej będzie Ci w wysokim upięciu czy w luźno puszczonych lokach.

Fryzura nie może konkurować z ozdobnym dekoltem, zakłócać linii sukni i być niedopasowana do stylizacji.

Sprawdź jak prawidłowo dobrać ją do swojej kreacji. 

 

 

 

 

Sukienki na ślub

 

 Suknia z zabudowanym dekoltem

 

Elegancko, tradycyjny, zabudowany dekolt, który dodaje szyku i uroku Pannie Młodej powinien być uzupełniony kokiem w różnych wariacjach.

Eksponujemy tym samym szyję i ją optycznie wydłużamy. Jeśli dekolt sukni wykonany jest z siateczki, na której wszyte są ozdobne koraliki bądź perełki, także ma być odsłonięty, a upięcie powinno być klasyczne bez wielu dodatkowych ozdób.

 

 

 

 

Prosta suknia ślubna

 

Sukienka ze stójką 

 

Ten najbardziej zabudowany model sukni ślubnej zdecydowanie kłóci się z fryzurami zasłaniającymi chociażby jej skrawek.

Dlatego też wskazane są tu upięcia, które nie skrócą optycznie szyi i nie będą powodować efektu przytłoczenia. Dobrym rozwiązaniem będą wszelkie wariacje z podpiętymi warkoczami bądź tradycyjny kok. 

 

 

 

 

Suknia z dekoltem w kształcie litery V

 

Ten dekolt przyciąga spojrzenia i wysmukla figurę Panny Młodej. Przeciwwagą powinny być luźno spięte bądź rozpuszczone włosy ułożone w delikatne loki lub fale, jak w stylizacjach Hollywood Glamour.

 

 

 

Dekolt na jedno ramię

 

Asymetryczny dekolt odsłaniający jedno ramię to niekwestionowany hit ostatnich sezonów. Przede wszystkim fryzura nie może zasłaniać sukni.

Odpadają luźno puszczone loki bądź fale. Włosy powinny być spięte, by nie zasłaniać  tego wyjątkowego dekoltu.

Możesz także postawić na fryzurę asymetryczną, na przykład kok po przeciwnej stronie ramiączka sukni bądź warkocz typu fishtail. W tej stylizacji sprawdzi się prosta, nowoczesna biżuteria. 

 

 

 

Suknia ślubna bez ramiączek

 

Otwarty dekolt daje mnóstwo możliwości dobrania fryzury. Najpiękniej jednak wyglądają tu miękkie fale, które spływając na ramiona, subtelnie przysłaniają odkryty dekolt.

Świetnie będzie tu także wyglądać upięcie- na przykład prosty kok z tyłu głowy. Wówczas dobierze do ślubnej kreacji efektowny naszyjnik, by wypełnić pustą przestrzeń dekoltu.

 

 

 

 

Zobacz także: 

7 SUBTELNYCH ZNAKÓW, ŻE JESTEŚ ATRAKCYJNIEJSZA NIŻ MYŚLISZ

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź