7 subtelnych znaków, że jesteś atrakcyjniejsza niż myślisz

Oto kilka znaków, które mogą świadczyć, że jesteś o wiele bardziej atrakcyjna, niż myślisz!

fotografia: Cztery Kadry 

 


Kiedy chodziłaś do szkoły, być może wcale nie uważałaś się za atrakcyjną dziewczynę. Miałaś piegi, rude włosy, byłaś lekko pulchna i ​​ubierałaś się przede wszystkim na czarno?  Ale wraz z wiekiem Twój styl się zmienił, a wszystkie rzeczy, których nienawidziłaś jako nastolatka, uczyniły Cię atrakcyjną jako dorosła kobieta.

Zdarza się to wielu z nas. Jako nastolatki jesteśmy za wysokie, za krótkie, za grube, za chude, za ciche, zbyt głośne... A sposób, w jaki ludzie myśleli o nas wtedy, może naprawdę pozostać z nami jako dorośli.

To doprowadza do palącego pytania: czy jesteś atrakcyjna i nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy? Krótka odpowiedź brzmi: tak! Ponieważ wszyscy jesteśmy piękni na swój własny wspaniały i niepowtarzalny sposób. Brzmi to banalnie, ale to prawda.

Oto kilka znaków, które mogą świadczyć, że jako kobieta jesteś o wiele bardziej atrakcyjna, niż myślisz, a powierzchowna uroda, to nie wszystko :)

 

 

fotografia: BrodiFotografia

 

 

Kobieta jest piękna

 

1. Ludzie patrzą na Ciebie, gdy przechodzisz obok

Czy zauważyłaś, że kiedy przechodzisz obok kogoś, ludzie patrzą na Ciebie? To się nazywa charyzma i Ty ją masz. Odwracają głowy, ponieważ jesteś atrakcyjna taka, jaka jesteś. To się nazywa uwodzenie sobą! 

 

2. Kobiety i mężczyźni niekoniecznie intensywnie Cię komplementują

Wiele kobiet zakłada, że ​​wiesz, że jesteś atrakcyjna, więc nie dostajesz zbyt wielu komplementów (co czasem może sprawić, że pomyślisz, że nie jesteś ładna). W długoletniej miłości, komplementy mają spore znaczenie.

 

fotografia: Dorota i Maciej First10

 

 

Dziewczyna

 

3. Ludzie uważają, że inni okazują Ci zainteresowanie i podziw

„Z pewnością dostajesz mnóstwo miłych słów na temat [tu wstaw dowolny komplement]”

Przykro mi, ale nie? Dla innych pewne Twoje pozytywne cechy mogą być tak oczywiste, że nie mówią Ci o tym na co dzień. 

 

4. Inni są zdziwieni, kiedy mówisz o swoich kompleksach

Często nienawidzimy jakiejś swojej cechy wyglądu, ale to właśnie ona może sprawiać, że jesteśmy atrakcyjne. Ludzie nie rozumieją tych kompleksów. " Jakie taka ładna laska, może mieć problemy?"

 

 

fotografia: Lucjan Wójcik Fotografia

 

 

5. Mężczyźni nie mogą oderwać od Ciebie oczu

Po prostu ich hipnotyzujesz i nie mogą powstrzymać się od patrzenia na Ciebie, gdy niezręcznie próbujesz ich ignorować, popijając drinka.

 

6. Kilka miesięcy bycia singielką jest dla Ciebie czymś dziwnym

Często jesteś w związku lub spotykasz się z kimś. I wydaje Ci się, że to normalne.

 

7. Starasz się być sobą i inni nie mogą Ci się przez to oprzeć

Starasz się być szczęśliwa, starasz się być autentyczną sobą, ludzie patrzą i podziwiają Cię za Twoje piękno – wewnątrz i na zewnątrz. Jesteś piękną dziewczyną, bo masz cudowną duszę, która emanuje na zewnątrz.

 

 

czarno biała sesja ślubna

fotografia: cyrografia

 

Najpiękniejsza galeria ślubna w Polsce - #natchnienia - zobacz 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź