Duet na wesele: Głębokie czerwienie i złoto

Głębokie, nasycone czerwienie i szlachetne złoto tworzą stylizacje odważne, eleganckie, z nutą luksusu.

fotografia: ritualsfoto

 

Dziś o duecie kolorystycznym w iście królewskim stylu. Głębokie, nasycone czerwienie i szlachetne złoto tworzą stylizacje odważne, eleganckie, z nutą luksusu.

To propozycja dla pewnych siebie, wysublimowanych kobiet. Jeżeli tak właśnie widzisz siebie, być może zechcesz pokolorować swoje wesele właśnie barwami z tej palety?

 

Wystrój sali weselnej 

 

Bukiety ślubne

 

Najodważniejszym z was proponujemy rubinową kreację, wydobędzie z was 100% kobiecości :) Oczywiście zdajemy sobie sprawę, że jest to propozycja dla nielicznych. Zdecydowana większość z przyszłych pań młodych stawia na ślubną biel i jej "okolice".

Wówczas wystarczy oprószyć styliazję odrobiną złota, dodać czerwone akcenty w postaci detali makijażu, butów czy biżuterii.

A propos klejnocików - w złoto-czerwonym zestawieniu idealny będzie bukiet ślubny z broszek. Oszałamiająco piękne biżuteryjne kompozycje to naprawdę mocny akcent, nie potrzebują towarzystwa innych błyskotek. Pozwólcie im lśnić w samotności ;)

 

fotografia: Pudełko Wspomnień 

 

 

Akcesoria ślubne

 

Zestawienie złota z mocnymi czerwieniami da efekt przepychu, luksusu, przywodzi na myśl orientalne podróże, egzotyczne klimaty.

W aranżowaniu sali weselnej i dekoracji stołów należy zachować ostrożność, by nie przesadzić z ilością blasku (chyba że na tym własnie wam zależy).

Jeżeli postawicie na ograniczoną ilość motywów, unikniecie niechcianego kiczu. Na przykład czerwone róże i serwetki, złote obrusy i jednakowe, rytmicznie powtarzające się dekoracje. Cięższa odmiana tego duetu jest idealna na wesele zimą, w okolicach świąt czy nowego roku.

 

fotografia: Paweł Nożyński

 

 

Modne sukienki na wesele

 

Używając złota i czerwieni można stworzyć również lżejsze stylizacje.

Wystarczy przykręcić nieco kurek ze złotem i ograniczyć ilość połysku do gustownych detali w stylu vintage, kompozycje kwiatowe przełamać ogrodowymi gatunkami kwiatów, a całość z królewskiego przejdzie na poziom... no, powiedzmy, że książecy ;)

 

fotografia: Jeżka

 

 

Zobacz także:

8 KROKÓW DO WYBORU KOLORÓW ŚLUBNYCH

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź