Eleganckie bukiety na weselne stoły

Żywe kwiaty są bez wątpienia najbardziej stylowymi dekoracjami weselnych stołów. Nic nie równa się soczystym świeżym bukietom ustawionym w pięknych, stylowych wazach.

fotografia: WhiteStory.pl

 

 

Kwiaty na weselne stoły

 

Przedstawiamy garść inspiracji, jak zagospodarować miejsca na stołach kompozycjami kwiatowymi, aby nadały wnętrzu sali klasy i elegancji.

Użycie do stworzenia kompozycji kwiatów jednego gatunku lub jednej barwy nada klasycznego sznytu w dobrym stylu.

Białe kwiaty to doskonała propozycja na uniwersalne dekoracje, które doskonale wpiszą się w eleganckie przyjęcie bez konkretnego tematu czy koloru przewodniego. Połączenie wazonów ze świecznikami lub kryształowymi detalami sprawi, że sala nabierze luksusowego klimatu.

 

fotografia: Adam Ludwik Photography

 

 

Kolorowe bukiety idealne są na wiosenne i letnie wesela. Użycie wielu gatunków roślin mieniących się feerią barw, z jedną, wiodącą pięknie zaakcentuje kolor przewodni przyjęcia.

Świetnym pomysłem jest "zgranie" bukietów z tkaninami użytymi do dekoracji sali.

Niemałe  znaczenie mają naczynia, w których umieszczone będą kwiaty - pomogą doprecyzować charakter aranżacji. Wysokie wazony czy stojaki są również bardzo praktyczne: zabierają mało miejsca na stołach, rozkwitając nad głowami gości.

 

fotografia: Paweł Traczyk FOTOGRAFIA ŚLUBNA

 

Jeżeli nie chcecie przytłaczać sali ogromnymi kompozycjami, zdecydujcie się na niewielkie, niskie bukieciki lub poprzeplatajcie rodzaje wazonów na stołach.

Nieduże bukiety również mogą lśnić elegancją, sporo zależy tutaj od użytych do dekoracji gatunków kwiatów.

Hortensje, róże, kalie są idealne dla podkreślenia luksusowego charakteru wnętrza.

 

fotografia: M.M. Rudiak Fotografia

 

 

Zobacz także:

"JEDNAK NIE PRZYJDĘ, BO..." - 15 WYMÓWEK, KTÓRE TRUDNO ZROZUMIEĆ

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź