Figurki na torcie weselnym

Jak wyrazić istotę waszego związku jednym symbolem? To proste! Zaprojektuj odpowiednią figurkę na Wasz tort weselny :)

fotografia: SklepSlubny.Love

 

 

Tort weselny, niekwestionowany słodki król przyjęć weselnych, również zobowiązany jest do wystąpienia w stosownej stylizacji i wdzięcznego “trzymania fasonu”. Jego aranżacja musi odzwierciedlać zamysł artystyczny całego wydarzenia. Oprócz tego może wyrażać charakter państwa młodych.

Dodatkową informację dla gości cukiernik może zakląć w kolorze, kształcie lub detalach tortu - na przykład figurkach młodej pary na jego szczycie.

 

fotografia: SklepSlubny.Love

 

 

Figurki, toppert na tort weselny

 

Tradycyjnie

 

Miniaturki nowożeńców na weselnym cieście to żadna nowość. Jeżeli zależy wam na tradycyjnej elegancji - postawcie na subtelne, klasyczne kształty figurek. Doskonale zwieńczą słodką wieżę, sentymentalnie i vintage.

 

fotografia: Zuzanna i Marcin Karetta

 

 

Pół żartem - pół serio

 

Ceniących humor zachęcamy do zabawy z dotychczasową, poważną konwencją tortów weselnych. Tradycyjnym w formie figurkom można dodać szczyptę szaleństwa, ustawiając je w niestandardowych, zabawnych pozach. Gościom z pewnością spodoba się wasze luźne, niesztampowe podejście do tematu.

 

fotografia: emocjewkadrze

 

 

Jak z kreskówki

 

Wy jako “plastelinkowe” ludki, króliczki czy bobaski? Doskonały pomysł na wesoły akcent na torcie. A może zainspirujecie się waszymi zainteresowaniami, hobby, pracą, miejscem, w którym się poznaliście?

Przedyskutujcie kwestię z cukiernikiem, teraz z masy marcepanowej można wyczarować cuda! Innym pomysłem na postaci młodej pary na tortowym szczycie są figurki “wielorazowego użytku” - wykonane z porcelany, drewna, plastiku, które po zakończonym weselu schowacie do pudełka z pamiątkami i po latach przekażecie swoim dzieciom, gdy to one będą ich potrzebować :)

 

fotografia: Białe Kadry

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź