Fryzura ślubna z kwiatem

Zastanawiając się nad wyborem fryzury ślubnej warto, Drogie Panie rozważyć opcję udekorowania jej żywymi kwiatami.

fotografia: emocjewkadrze

 

 

Fryzury ślubne zdobione kwiatami

 

Cały czas rozmyślacie jak upiąć włosy do ślubu? Kok, czy rozpuszczone? Loki, czy może zapleść warkocz? Jedno jest pewne, zastanawiając się nad wyborem  fryzury ślubnej warto, Drogie Panie rozważyć opcję udekorowania jej żywymi kwiatami. To może być wianek z kwiatów w stylu bohemy, lub pojedynczy kwiat wpięty we włosy.

W każdym przypadku taki kwiatowy akcent będzie świetnią dekoracją, która doda Wam świeżego wyglądu.

 

fotografia: Connected Dots Photography

 

 

Klasyczna fryzura ślubna z kwiatem

 

Niektóre panny młode stawiają na kwiat, który kolorem współgra z ich bukietem, inne, wręcz przeciwnie wybierają coś zupełnie kontrastującego. Wybór zestawienia jest właściwie dowolny. W obu przypadkach taka „naturalna biżuteria” to niedrogi sposób, aby postawić przysłowiową kropkę nad „i” w swojej całej ślubnej stylizacji.

Kobiety stawiające na klasyczny look, powinny wybrać pojedynczy kwiat i upiąć go z boku wysoko upiętego koka. Drobny kwiat róży, czy orchidea będą świetnie pasować do takiej stonowanej stylizacji.

 

fotografia: Paweł Traczyk FOTOGRAFIA ŚLUBNA

 

fotografia: Zuzanna i Marcin Karetta

 

 

Wianki dla panny młodej

 

Paniom, które wola niskie upięcia zdecydowanie zaleca się przypięcie kilkudrobnych  kwiatków z boku – romantyczny look gwarantowany!

Zaś wszystkim eko fankom polecamy wianki oraz kwiatowe korony. To absolutny must-have naturalnego, ekologicznego wesela.  Taka kwiatowa przepaska na pewno doda Wam dziewczęcego uroku!

 

fotografia: M.M. Rudiak Fotografia

 

fotografia: Wasylko Pracownia Autorska

 

A czy Wy planujecie upiąć kwiaty we włosy na ślub?

 

Zobacz także:

BIŻUTERIA WE WŁOSACH

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź