Gazeta Weselna. 5 rzeczy, których jeszcze nie wiesz o tej atrakcji!

Wśród najnowszych trendów ślubnych bardzo oryginalnym pomysłem jest własna gazeta weselna. Dowiedzcie się o tym więcej!

 

Wybór atrakcji weselnych spędza sen z powiek niejednej parze młodej. Chodzi przecież o to, żeby goście zapamiętali nasz dzień jak najlepiej i bawili się naprawdę dobrze. Wśród najnowszych trendów ślubnych bardzo oryginalnym pomysłem jest własna gazeta weselna. Dowiedzcie się o tym więcej!

Jaka atrakcja weselna jest najlepsza? Zdecydowanie taka, która zainteresuje gości, zapadnie w ich pamięci na długo, a do tego nie przyćmi pary młodej, która jest przecież najważniejsza w tym dniu.

Gazeta weselna łączy w sobie wszystko to, co niezbędne. Warto bliżej przyjrzeć się temu pomysłowi, bo może okazać się świetną alternatywą dla standardowych atrakcji i podziękowań dla gości.


Gazeta Weselna. Co powinniście o niej wiedzieć?


To świetne podziękowanie dla gości


Prawdopodobnie nie ma bardziej spersonalizowanego podziękowania dla gości niż gazeta weselna. Na pewno będą mile zaskoczeni, jeśli zamiast kolejnej przesłodkiej krówki dostaną coś innego. Zaskoczenie będzie jeszcze większe, jeśli na pierwszej stronie gazety zamieścicie kilka miłych słów w podziękowaniu za obecność – pamiętajcie, że weselna noc jest krótka i czasu może zabraknąć na osobiste podziękowanie i krótką rozmowę z każdym z gości. Gazeta weselna zrobi to za was i z pewnością bliscy zabiorą ją ze sobą do domu.


Gazeta weselna jako kreatywna atrakcja na wesele


Niektórzy wybierają pokaz fajerwerków, inni stawiają na fotobudkę, a wy możecie uatrakcyjnić swoje wesele własną gazetą. Nieważne, czy będzie czekała na gości tuż obok nakrycia, czy w specjalnie zaaranżowanym kąciku, wasi bliscy pokochają ją za to, co w środku. Będą mogli poczytać o tym, jak się zaręczyliście, dowiedzieć się więcej o miejscu, w którym się bawią albo przeczytać swój horoskop na poślubny tydzień. Jeśli nie są mistrzami tańca albo będą chcieli chwilę odpocząć od parkietu, gazeta na pewno znajdzie się w ich rękach.

 


Pasuje do każdego motywu przewodniego wesela


Decydując się na gazetę weselną, nie musicie martwić się, czy będzie pasowała do koloru i tematu przewodniego wesela. Czarno-białe i naprawdę piękne wydanie gazety wpisze się w każdy klimat – od rustykalnego wesela na leśnej polanie, przez romantyczny ślub z dużą ilością róż, aż po wesela glamour, boho, w stylu hollywood, czy też inspirowane pasjami państwa młodych.

 

Gazeta Weselna atrakcja do gości na weselu, slubnaglowie.pl

 


Gazeta jako weselny informator


Jako goście weselni lubimy wiedzieć, co dobrego zjemy na weselu i o której będą wydawane ciepłe dania (przegapienie barszczu z krokietami to podobno najgorsze, co może spotkać imprezowicza). Menu weselne można zamieścić właśnie w gazecie – zainteresowanych będziecie mogli odesłać właśnie tam i unikniecie wielu pytań o jedzenie. Gazeta weselna może też zawierać inne przydatne informacje, choćby krótki harmonogram albo regulamin wesela (oczywiście z przymrużeniem oka).

 


Gazeta weselna ułatwia poznanie się rodzinom


Nie da się zaprzeczyć, że wesela są trochę jak imprezy z nieznajomymi, bo tylko państwo młodzi znają wszystkich zaproszonych. Można wymyślać różnego rodzaju zabawy integracyjne, żeby ułatwić rodzinom zapoznanie się. Można też zamówić własną gazetę weselną. Jeśli znajdą się tam informacje o was lub waszych rodzinach, łatwiej będzie im się poznać. Dobry artykuł w gazecie weselnej to też o wiele lepszy temat do rozmów niż omawianie pogody. Kreatywni mogą nawet zamieścić w swojej gazecie zadania konkursowe dla gości np. „zatańcz z nieznajomym”, „wypij toast z kimś z drugiej rodziny”.

 

Więcej  przydatnych informacji, a także, gdzie zamówić gazetę weselną, znajdziecie na profilu: Gazeta Weselna 

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź