Jak wybrać smak tortu?

Jak podjąć decyzję o smaku, która sprawdzi się zawsze?  Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę.

Fotografia: Nano Works

 

Wybór smaku tortu weselnego może być bardzo stresujący. Trzeba nie tylko połączyć gust swój i swojego partnera, ale musisz także zastanowić się, jak smak wpłynie na wygląd ciasta i czy Twoi goście będą zadowoleni z tej decyzji.

Jak więc podjąć decyzję o smaku, która sprawdzi się zawsze?  Podpowiadamy, na co zwrócić uwagę.

 

fotografia: LMFOTO.PL

naked cake slubnaglowie.pl

fotografia: Wedding Shots

 

 

Torty weselne

 

Własny gust

Być może masz swój ukochany smak tortu. Jeżeli Twój narzeczony także go lubi, połowę problemów macie już z głowy. Najlepszą drogą jest kierowanie się własną intuicją. Gdy podczas degustacji bardzo zasmakuje Wam tort o smaku kawy z kremem z orzechów laskowych, jak najbardziej powinniście pójść tą drogą.

Ile przyjemności da Wam spróbowanie wypieku podczas wesela!

 

tort weselny w stylu rustykalnym slubnaglowie.pl

fotografia: Paweł Nożyński

fotografia: B&W Photography 

 

 

Gdy nie wiesz, czego chcesz

Przede wszystkim jeszcze przed degustacją zastanów się, czy bardziej pociąga Cię smak czekolady, owoców, orzechów, czy wanilii. To będzie już pierwsza, bardzo ważna wskazówka, która naprowadzi Cię na właściwy wybór. Wyobraź sobie, że jesteś w restauracji. Jakie smaki wybierzesz w menu?

 

Fotografia: Adam Ludwik Photography

 

 

Klasyczne smaki

Klasyczne smaki tortów to wszystkie te rodzaje, które pochodzą z naturalnych składników. Prawdziwa czekolada, świeże jagody, mielone orzechy, tworzą naturalne smaki, które będą idealnie zbalansowane. Właśnie takie wybory docenią goście. To produkty, do jakich są oni przyzwyczajeni. A więc uniwersalna rada podczas wyboru tortu to fakt, że tort wykonany ze składników dobrej jakości zawsze będzie smaczny i od razu to wyczujesz.

Jeżeli obawiasz się wyglądu tortu, klasyka zawsze jest najbardziej trafna. Prostota się obroni, czasami w przeciwieństwie do wymyślnych form.

 

Fotografia: Zuzanna i Marcin Karetta

 

Zobacz także:

5 RZECZY, KTÓRE POWINNAŚ ZOSTAWIĆ W DOMU PODCZAS SWOJEJ PODRÓŻY POŚLUBNEJ

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź