Jak wykorzystać kolor roku na Waszym ślubie i weselu?

Pantone ogłosił Kolor Roku w roku 2018 został nim wybrany fiolet w odcieniu nazywanym Ultra Violet.

fotografia: Karetta.pl

 

Nadszedł czas - Pantone ogłosił Kolor Roku. To wydarzenie jest śledzone bardziej przez kreatorów mody  i architektów wnętrz, co nie znaczy oczywiście, że tego koloru nie można wykorzystać również w trendach ślubnych. W roku 2018 został nim wybrany fiolet w odcieniu nazywanym Ultra Violet.

Sami eksperci instytutu mówią o swoim wyborze, że jest pełen emocji, głęboki. Symbolizuje eksperymenty i zachęca do przesuwania granic swojej kreatywności. Dlatego kolor taki jest idealny dla par, które są nieszablonowe. Jeżeli chcesz spróbować czegoś nowego lub odkryć swoją twórczą stronę, wybór fioletu może okazać się bardzo słuszny. Być może zainspiruje Cię któraś z naszych podpowiedzi?

 

fotografia: Karetta.pl

 

 

Ciasto

Nie ma potrzeby tworzenia ciasta w kolorze ultrafioletowym. Wystarczy do prostego, niewinnego białego lub kremowego tortu dodać kilka fioletowych kwiatów. Pamiętaj, że odcień purpurowy jest bardzo wyróżniający się, więc jeżeli masz jakieś wątpliwości, dodawaj tylko drobne elementy.

 

Bukiet

Panna młoda z odważnym bukietem wyglądać będzie wspaniale. Połącz ultrafioletowe kwiaty z tymi w odcieniu głębokiej śliwki i kilkoma jasnymi kwiatami bzu, aby stworzyć perfekcyjną całość w obrębie tylko jednego koloru.
Nie jesteś gotowa wyłącznie na fiolet? W takim razie utrzymaj większość kwiatów w neutralnych barwach i dodaj do nich kilka wijących się storczyków w odcieniu fioletu jako akcenty.

 

Zaproszenia

Kaligrafia w odcieniu fioletowym brzmi bardzo oryginalnie. Połączenie klasycznej bieli, fioletowego nadruku (lub atramentu dla klasyków) i dodanie kilku znaczków vintage na kopercie to świetne rozwiązanie.

 

Druhny

Nie zapomnij o swoich druhnach. Nie muszą wszystkie mieć dopasowanych sukienek w kolorze fioletowym, ale trzymaj się jednej palety. Do fioletowych bukietów pasuje subtelne połączenie niebieskiego i szarego, dzięki czemu całość będzie spójna.

 

Wazony

Pomysł z oznakowaniem numerów stołów przy pomocy wazonów jest bardzo dobry. Wazony w odcieniu fioletu w połączeniu z bukietami w takim samym kolorze, są idealnym wyborem. 

 

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź