Jak zorganizować słodkie Wesele na Bali?

Poznaj tajniki organizacji ślubu i wesela na Bali!


Słodkie Wesele na Bali jest polskim przedstawicielem australijskiej firmy Sweet Treats Island Weddings, która zajmuje się organizacją wesel na Bali (również na Fiji, Hawajach oraz paru innych wyspach, jednak Bali jest najbardziej popularne) obecna na rynku od wielu lat. Jest to australijska firma, a ja odpowiadam za promocję ich wesel w Polsce i innych europejskich krajach.

Organizację wesela i ślubu zaczynamy od przygotowania tzw. Wedding Bible - to jest scenariusz ceremonii, który zawiera cały przebieg wesela oraz każdy najmniejszy szczegół taki jak dekoracje, menu, a nawet zajęcia już po weselu - czyli np. nurkowanie lub wypad na tarasy ryżowe. 

Współpracujemy z fotografami - para może go wybrać go na podstawie portfolio oraz cennika, zespołem dekoratorów, firmą kateringową, makijażystką i fryzjerką oraz organizujemy nocleg dla pary i gości. Wszystko jest przygotowane zgodnie z życzeniami pary i uwzględniamy wszystkie sugestie.

Warto też dodać, że załatwiamy wszystkie dokumenty i formalności, tak, żeby ślub był ważny w Polsce, w cenę wliczone są wszystkie opłaty administracyjne.

 

 

Ślub w plenerze na Bali slubnaglowie.pl

Atrakcje na Bali slubnaglowie.pl

Plenerowy slub na Bali slubnaglowie.pl

 

 

Ślub i wesele na Bali

 

Bali

Bali jest indonezyjską wyspą w archipelagu Małych Wysp Sundajskich. Jej całkowita powierzchnia to 5 632,86 km² - dla porównania, najmniejsze województwo w Polsce – opolskie, jest prawie dwukrotnie większe - 9 412 km².

Charakteryzuje się tropikalnym klimatem z temperaturą oscylującą poniżej 30 stopni oraz wysokiej wilgotności powietrza. W sierpniu i wrześniu występuje pora sucha, natomiast w pora deszczowa trwa od grudnia do marca. Idealna pora na wesele to każdy miesiąc między kwietniem a listopadem.  

Bali jest pod silnym wpływem religii i kultury hinduskiej, dzięki której możemy podziwiać wspaniałe świątynie na terenie całej wyspy, oraz wyjątkowe stroje oraz kwiatowe dekoracje tworzone codziennie w hołdzie bogom. 

Wody Morza Balijskiego, które otacza wyspę są ciepłe, dzięki czemu możemy podziwiać takie zwierzęta jak żółwie, płaszczki, rekiny wielorybie oraz kolorowe ryby.

 

Słodkie Wesele na Bali

 

podróż na Bali

Podróz poslubna na Bali slubnaglowie.pl

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź