Jakie obrączki ślubne będą modne w 2023?

Jeśli macie zaplanowany ślub na ten rok, sprawdźcie, co będzie modne!

Zdjęcie Andresa Moliny na Unsplash

 

Obrączki ślubne na sezon 2023!

 

Dokonanie wyboru dotyczącego obrączki ślubnej wbrew pozorom nie należy do najłatwiejszych. Ze względu na fakt, iż na obecnym rynku wybór biżuterii ślubnej jest naprawdę wielki, tym bardziej nie ułatwia to zadania Pary Młodej. W każdym kolejnym sezonie ślubnym możemy zauważyć coraz to nowsze trendy panujące właśnie w kwestii wyglądu ślubnej obrączki. Jeśli macie zaplanowany ślub na ten rok, sprawdźcie, co będzie modne!


Trendy w obrączkach ślubnych 2023, o których warto wiedzieć!


Po pierwsze – minimalizm. W tym roku warto postawić na klasę i minimalizm, który mówi o zasadzie „mniej znaczy lepiej”. Zgodnie z coraz większą modą na minimalistyczne wesela, nie inaczej jest w przypadku wyboru obrączek ślubnych. W tym sezonie w modzie będą obrączki charakteryzujące się jednocześnie prostotą i klasą samą w sobie. A skoro mowa oklasyczności, to przede wszystkim królować będzie powrót tradycyjnych obrączek z klasycznego, żółtego złota.

Po drugie – nowoczesność i nietuzinkowość. Oprócz tradycyjnego spojrzenia na ślubną biżuterię, rok ten z pewnością będzie obfitować również w niestandardowe rozwiązania, jakimi niewątpliwie są obrączki z czarnego złota. Jest to dość odważna decyzja, jednak bez wątpienia prezentująca się oszałamiająco i przykuwająca dużą uwagę. Poza tym cechują się również nowoczesną elegancją. Świetnie prezentuje się również połączenie czarnego złota z żółtym.

Po trzecie – różowe i białe złoto. Tak jak w przypadku różowego złota, które już od dobrych kilku sezonów jest w modzie i decyduje się na nie coraz więcej par, tak jeśli mowa o białym złocie, zdecydowanie nie jest to często spotykane rozwiązanie. Rok 2023 to świetna okazja na dokonanie oryginalnych wyborów. Białe złoto to nie tylko elegancja, ale także pewnego rodzaju lekkość, delikatność oraz tajemniczość.

 

Zdjęcie Sandy Millar na Unsplash

 

Lokalny jubiler czy sieciówka?


Bardzo dużo par decyduje się na poszukiwania ich wymarzonych obrączek ślubnych w sklepach sieciowych, takich jak Apart, W.Kruk, Pandora czy też chociażby Yes. W tego rodzaju usługach z pewnością możemy znaleźć wiele ciekawych i przede wszystkim nowoczesnych rozwiązań. Takie firmy zazwyczaj podążają za modą i bacznie obserwują rynek ślubny, dlatego z pewnością warto rozejrzeć się za tym, co obecnie posiadają w swojej ofercie.

Pamiętajmy jednak o tym, iż w tym przypadku ceny mogą być znacznie większe, gdyż płacimy nie tylko za samą biżuterię, ale niestety również za markę. Jeśli z kolei mowa o prywatnych jubilerach, wówczas tutaj również możemy mieć do czynienia z bogatą ofertą, jednak warto mieć na uwadze fakt, iż to właśnie ten wybór zagwarantuje nam większą ofertę tradycyjnych obrączek. Niekwestionowanym, dużym plusem skorzystania z takiej usługi jest oczywiście wsparcie lokalnych biznesów polskich.

Czas realizacji obrączek wykonanych od standardowego lokalnego jubilera to ok. miesiąc. Istnieje tu również możliwość późniejszych, poprawek. W kwestii cen, możemy tu znaleźć obrączki zarówno w tych samych cenach, co w sieciówkach, jak i dużo tańszych.

 

Zdjęcie Denny'ego Müllera na Unsplash

 

Zobacz także:

OGŁOSZENIA, DZIĘKI KTÓRYM ZAOSZCZĘDZICIE NA ORGANIZACJI ŚLUBU

 


 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź