Jesień potrafi być piękna - prawdziwa, polska złota jesień mieni się żywymi bursztynami, rudościami, ciepłą czerwienią i brązami.
To właśnie z tego, piękniejszego oblicza tej pory roku czerpią inspiracje projektanci biżuterii.

 

 


W pracowniach Apart, sztandarowym kamieniem jesieni (ale nie tylko) jest bursztyn, który od kilku sezonów przeżywa prawdziwy renesans. Koniec z nobliwym postrzeganiem tego kamienia; bursztyn ma wiele twarzy i jak się okazuje, świetnie sprawdza się w nowoczesnym designie. Tuż obok bursztynu, radosne, jesienne inspiracje znajdziemy pośród kolekcji Beads oraz w barwnych kamieniach.

 

Bursztynowe kolczyki z kolekcji Apart kuszą barwami kamieni – od koniakowych, przez kasztanowe, aż po mleczne, a także różnorodnością form. I te w kolorze złota, i te srebrne łączy jedno – eksponują piękno bursztynu.

 

 

Polska specjalność, czyli jesień w lesie – spacery i oczywiście zbieranie grzybów. Kolekcja Apart Beads to niezliczona ilość kombinacji, dzięki którym można wyczarować biżuterię według nastroju i okazji. Jesienne bransolety nawiązują do uroku jesiennego lasu – nakrapianych, czerwonych kapeluszy muchomorów, złocistych liści, którymi usłane są leśne dróżki i aksamitnych kapeluszy podgrzybków.

 

Pierścionki w jesiennych kolorach? Począwszy od płomiennej czerwieni z kolekcji Apart Żywioły, przez słoneczne, duże cyrkonie w oprawie ze złota, po wyrafinowane, organiczne kształty z metali szlachetnych z kolekcji Arte. Wszystkie doskonale dotrzymują kroku jesiennym trendom i barwom.

 

Więcej modeli i informacji na temat rodzajów biżuterii na stronie APART.

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź