Kilka pomysłów na śnieżne dekoracje weselne

Jak wpleść śnieżne motywy w dekoracje weselnych stołów, sal, ślubnych stylizacji? Zapraszamy do lektury!

 

Wiele par planuje ślub i wesele właśnie w zimowe miesiące. Być może aura będzie łaskawa i tłem dla waszych ślubnych sesji będą białe, połyskujące śnieżne połacie...

Na nas pierwsze śniegowe płatki zawsze działają inspirująco. Przecież małe gwiazdki spadające z nieba są tak urocze!

Jak wpleść śnieżne motywy w dekoracje weselnych stołów, sal, ślubnych stylizacji? Być może znajdziecie coś ciekawego dla siebie? Zapraszamy do lektury!

 

foto via pinterest

źródło: ruffledblog.com

źródło: bridalsnob.tumbrl.com

źródło: wedding-venues.co.uk

 

Biało, biało, biało - stoły weselne udekorowane monochromatycznie bielą prezentują się wyjątkowo wytwornie i elegancko. Połyskujące naczynia, kryształowe świeczniki, delikatne pastelowe kwiaty, srebrne detale. Idealna oprawa zimowego wesela.

 

źródło: stylemepretty.com

źródło: weddbook.com

źródło: simplyelegantdecor.com

źródło: hative.com

 

Wiecie, że każdy śnieżny płatek na niepowtarzalny wzór? Pewnie wiecie ;) Doskonały w swym pięknie, idealnie sprawdzi się w roli motywu przewodniego zimowej ceremonii. Wykorzystać go można na wiele sposobów: w biżuterii, na winietkach, zaproszeniach, podziekowaniach dla gości, jako konfetti.

Również jako dekoracje weselnych stołów, tortów i ciastek śnieżynki sprawdzą się wybornie. Oprócz gwiazdek, jako zimowe detale świetnie sprawdzą się jelonki, kryształowe serduszka, bałwanki.

 

źródło: stylemepretty.com

źródło: lefrufrublog.blogspot.com

źródło: stylemepretty.com

źródło: stylemepretty.com

 

Jeżeli mowa o tortach: innym świetnym pomysłem na zimowy tort będzie ptysiowa góra lub kwiatowy biszkopt oprószone cukrem pudrem.

 

źródło: facebook.com

źródło: stylemepretty.com

źródło: stylemepretty.com

źródło: stylemepretty.com

źródło: flickr.com

 

Zimowa pora to czas, kiedy dni staja się sporo krótsze od nocy. Szybko robi się szaro i ciemno. Aby ocieplić atmosferę weselnych sal, warto zatroszczyć się o dużą ilość klimatycznych świec. Rozstawione na stołach stworzą niepowtarzalny nastrój. 

Ściany, sufity, dekoracyjne drzewka i okna ozdobić można łańcuchami lampek. Ten prosty i niedrogi zabieg wyczaruje cudne "okoliczności przyrody" ;)

 

źródło: bridalguide.com

źródło: happywedd.com

źródło: weddingstar.com

źródło: happywed.com

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź