3 najgorętsze trendy ślubne tego lata

Te trzy trendy letnie na ten sezon mogą dać niezwykły efekt finalny!

fotografia: Malachite Meadow


Prezentujemy wybór trzech gorących letnich trendów ślubnych, które są wspaniałą inspiracją na przyjęcie w tym okresie roku.

Sprawdź na co warto zwrócić uwagę i gdzie poszukiwać najlepszych pomysłów na stylizację w letnie dni.

 

fotografia: Koronki iwogg

 

 

Ślub i wesele latem

 

Modna fotografia ślubna

 

Fotografia ślubna od paru już lat zmierza w kierunku bardziej naturalnej dokumentacji tego wyjątkowego dnia. Odchodzi się już od stylizowanych sesji na rzecz prawdziwych emocji. Nie znaczy to oczywiście, że małe fotograficzne dzieła sztuki nie mogą być piękne, jeżeli tylko są one właściwie zrobione. Jednak zmiany w fotografii są faktem i są raczej nieuniknione.

Zresztą, dla wielu par takie naturalne zdjęcia w stylu dokumentalnym mają zdecydowanie większą wartość, niż zaplanowane w każdym kadrze sesje. Poszukajcie fotografa, który potrafi je robić.

 

fotografia: LoveStory Wedding

 

 

Letnie fale panny młodej

 

Luźne włosy z naturalną, delikatnie pofalowaną teksturą to coś, co latem pasuje szczególnie. Korony z włosów również powinny być miękkie, mniej obszerne i nie wyglądać jak wielogodzinne dzieło pracy kilku fryzjerów.

Ozdoby na głowę to przede wszystkim świeże kwiaty, dekoracyjne grzebienie oraz elementy złota. Taka romantyczna fryzura jest coraz bardziej popularna także na czerwonym dywanie. Nic więc dziwnego, że wielu narzeczonych wskazuje ją jako wymarzoną dla swojej ukochanej. Luźne włosy mają także wielką zaletę – nie musisz się całe przyjęcie stresować, czy upięcie wygląda perfekcyjnie.

Taka stylizacja to idealne ukoronowanie ślubu w gorących miesiącach.

 

fotografia: WhiteStory.pl

 

 

Dekoracje na ślub latem

 

Dekoracje stołów w okresie lata skupiają się przede wszystkim na kwiatach. W tym sezonie modne będą wszelkie akcenty metaliczne. Złoty w odcieniu różowym i w kolorze szampana, jest na szczycie listy.

Dobrze jest go wykorzystać jako element kolorystyczny na przykład na wazonach. Inne pomysły na włączenie złota w dekoracje weselne, to świece, czy płyty na przystawki w tym kolorze.

Metaliczne odcienie pasują również do kwiatów, i to w zasadzie do wszystkich gatunków i kolorów. Mogą się one pojawić jako metaliczna wstążka w bukiecie Panny Młodej albo jako jeden z elementów butonierki. To doskonałe wykończenie, które spaja całość kompozycji.

 

fotografia: B&W Photography

 

Trendy letnie na ten sezon skupiają się przede wszystkim na naturalności w fotografii oraz fryzurze, a także na złotych akcentach kolorystycznych.

Wszystko to razem tworzy wyjątkowo romantyczną całość. W połączeniu ze zwiewną suknią ślubną i nieco rustykalnym klimatem całej uroczystości, dać to może niezwykły efekt finalny.

 

Zobacz także: 

4 ZABIEGI KOSMETYCZNE, KTÓRE WARTO ZAFUNDOWAĆ SOBIE PRZED ŚLUBEM!

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź