Kolekcja PRESTIGE 2015 – nowa jakość w biżuterii ślubnej!

Przed Wami ekskluzywna kolekcja biżuterii ślubnej PRESTIGE to połączenie jedwabistej miękkości i delikatności sutaszu z doskonałym, nieskazitelnym szlifem kamieni Swarovski.

 

Ekskluzywna kolekcja biżuterii ślubnej PRESTIGE to połączenie jedwabistej miękkości i delikatności sutaszu z doskonałym, nieskazitelnym szlifem kamieni Swarovski.

Powstała w wyniku owocnej współpracy dwóch wiodących marek ślubnych – PiLLow Design i NOVIA BLANCA, kolekcja PRESTIGE, daje Pannom Młodym nowe możliwości dopasowania biżuterii ślubnej do sukni, koloru bukietu ślubnego, obuwia czy motywu przewodniego ślubu i wesela.

Kunsztownie wykonane elementy z kryształami Swarovski od Novia Blanca zostały oprawione w ręcznie wykonane hafty z sutaszu w pracowni ślubnej PiLLow Design, otrzymując tym samym nowe życie.

To absolutnie nowa jakość w dostępnej na polskim rynku biżuterii ślubnej. Jakość, która gwarantuje już nie tylko luksusowe dodatki z najwyższej półki ale jednocześnie jest odpowiedzią na indywidualne potrzeby najbardziej wymagających Panien Młodych.

Wśród połyskujących niesamowitym blaskiem, wytwornych dodatków, znajdziecie kolczyki i bransolety, oraz grzebienie do włosów zarówno stylu klasycznym, glamour czy vintage.

Kolekcja PRESTIGE to doskonały sposób na to, by ślubna kreacja była prawdziwie jedyna w swoim rodzaju!

Fotograf: Małgorzata Sowa (PiLLow Design)

Biżuterię można obejrzeć i zamówić w sklepie internetowym www.novia-blanca.pl, lub kupić bezpośrednio w butiku NOVIA BLANCA, znajdującym się przy ul. Zgoda 3 w Warszawie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Więcej znajdziecie na stronie: NOVIA BLANCA

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź