Kolor przewodni: elegancka biel

Biel to absolutny faworyt ślubnych stylizacji. To kolor wynikający z tradycji, idealnie podkreślający wyjątkowość ceremonii, elegancki, subtelny.

fotografia: Adam Ludwik Photography

 

A może pozostać przy bieli we wszystkich elementach aranżacji tego dnia? Być może poniższe inspiracje przekonają was do takiego rozwiązania?

 

 

Bukiet ślubny z białych kwiatów to doskonały wybór. Stylizacja ze śnieżnobiałymi piwoniami, różami, storczykami czy kaliami wygląda bajecznie, bardzo stylowo, niezwykle elegancko. Otoczenie bieli rozświetla twarz panny młodej, dodaje jej blasku.

 

 

Stoły weselne w bieli to przepis na bajkowe wnętrze. Konstrukcje z kwiatów i gałęzi wiszące nad stołami, kompozycje w wazonach, biel obrusów, zastawy. Orchidee, gipsówka, niezawodne w roli dekoracji weselnych hortensje.

Towarzystwo przezroczystości, krzyształowych lub połyskujących metalicznym blaskiem detali sprawią, że sala weselna nabierze luksusowego klimatu, a intensywność bieli zostanie jeszcze bardziej podkreślona.

 

 

Warto pomyśleć również o tym, co znajdzie się nad głowami weselników. Przyozdobienie sufitów białymi tkaninami, zwisające z góry śnieżne kule, pompony, girlandy, woale doskonale wypełnią tę przestrzeń. Sporą rolę spełnia tu światło, którego "praca" bywa decydująca w uzyskaniu pożądanego efektu.

 

 

Białe, delikatne, niczym puch torty weselne mają szansę nie tylko królować w rankingu smaków, ale i stać się prawdziwą ozdobą weselnego przyjęcia.

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź