Kolor przewodni: purpura, fiolet, lila

W kategorii "weselny kolor przewodni" nie mają sobie równych. Fiolety, purpury, lila plasują się w czołówce barw wybieranych na towarzystwo dla ślubnej bieli.

fotografia: Dream Day Design - designerska agencja ślubna

 

W kategorii "weselny kolor przewodni" nie mają sobie równych. Fiolety, purpury, lila plasują się w czołówce barw wybieranych na towarzystwo dla ślubnej bieli.

Pary młode wyjątkowo chętnie decydują się na fioletowe detale ślubnej stylizacji, purpurowe akcenty w weselnych salach, fiołkowe kompozycje kwiatowe. Nic w tym dziwnego, to świetne barwy na ten dzień i tak uroczystą okazję.

 

 

 

Fioletowe dodatki do ślubnego stroju prezentują się wyjatkowo elegancko i z klasą. Ciemniejsze odcienie są bardziej poważne, stonowane.

Dzięki detalom w barwie lawendy, lilaków uzyskać można efekt subtelny, romantyczny, delikatny.

 

DELIKATNY FIOLET NA ŚLUBIE I WESELU

 

 

Dla tych z pań, które planują kolorową suknię ślubną lub mają zamiar zmienić kreację po północy fioletowa sukienka będzie doskonałą propozycją.

 

 

Natura okzauje się nadwzyczaj szczodra dla wielbicielek fioletowych barw. Kwiatów w jego odcieniach nie brakuje i florystka z pewnością wyczaruje wyjątkowy bukiet z cudnych hortensji, róż, irysów, kalii, lawendy, lilaków.

 

 

Dekorując weselną salę w odcieniach fioletów można zdecydować się na większe "plamy" koloru (obrusy, zasłony, biezniki), które dadzą bardziej zdecydowany efekt lub postawić na detale (serwetki, wstążeczki, konfetti), które subtelnie rozbiją wszechobecną biel.

 

A weselne słodkości? Lawendowe makaroniki, tort w kolorze lila, purpurowe muffiny zaczarują weselne stoły, bo oprócz wyjatkowego smaku po prostu niesamowicie wyglądają.

 

 

Na weselnych stołach nie powinno zabraknąć kwiatów. Kompozycje z roślin nawiązujących do bukietu panny młodej świetnie połączą i podkreślą zamysł aranżacyjny całej uroczystości, co z pewnością nie umknie uwadze gości. 


Nie zapominajcie o detalach: fioletowe podziękowania dla weselników, kartoniki na ciasto, zaproszenia, menu, winietki - pięknie zaakcentują biel obrusów i zagrają z innymi dekoracjami.

 

 

6 NAJCZĘŚCIEJ POPEŁNIANYCH BŁĘDÓW PRZY DOBORZE KOLORU NA ŚLUB

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź