Kolorowa paleta ślubna na wiosnę 2014

fotografia: BOHO DESIGN

 

Ostatno pisaliśmy o palecie najbardziej pożądanych kolorów roku 2014 wyłonionych przez Instytut Pantone. Jeżeli żadna z was nie znalazła tam nic dla siebie, być może dzisiejsze zestawienie okaże się bardziej inspirujące. To przegląd najmodniejszych barw na ślub i wesele sezonu wiosna 2014. Pozwólcie, że spacer po kolorowej alei uprzyjemnią wam torty weselne w wybranych odcieniach ;) Zapraszamy do lektury!

 

 

Na pierwsze miejsce wysuwają się popularne już w poprzednich sezonach: miętowy i pudrowy róż. Trudno wyobrazić sobie bardziej bajeczne odcienie. Zestawione razem tworzą duet sezonu!

 

 

Zaskoczeniem, choć biorąc pod uwagę dotychczasową popularność połyskującego, brokatowego złota, nie aż tak wielkim - może okazać się różowe złoto.Żółte złoto w detalach ślubnych stylizacji nadal na topie!

 

 

Pełen witalności i dobrej energii koral na dobre zagościł w statystykach popularności. Świetny na letnie wesela, radosny i świeży! Podobnie, jak fiolet orchidei, który w plebiscycie Pantone jest niekwestionowanym liderem.

 

 

Odcienie niebieskiego dobrze czują się na ślubnych ceremoniach i przyjęciach weselnych. Tym razem niebieskości mają dwóch kandydatów, niemal skrajnie różnych. Siny błękit i modry niebieski - który bardziej do was przemawia?

 

 

A na koniec dwie, na pierwszy rzut oka niepozorne barwy. Lekko rozwodniona, blada żółć i przydymiona zieleń jadeitu. Obie bardzo eleganckie, lecz zarazem lekkie i naturalne. Zaangażowanie ich do dekoracji weselnego przyjęcia (dobrze wyglądają w duecie, nieprawdaż?) może okazać się wyjątkowo trafioną decyzją :)

 

 

I jak wam się to podoba? Daleko od waszych faworytów? Pamietajcie, że to tylko interpretacje świata mody, potraktujcie je jako luźne podpowiedzi :) A może stworzycie własne Top 10 weselnych barw?

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź