Koralowe inspiracje

Koral, ostatnimi czasy, jest jednym z modniejszych kolorów na ślub. Ten energetyczny kolor, będący połączeniem różu i pomarańczowego to idealny odcień na uroczystość wiosną czy latem.

 

Koral, ostatnimi czasy,  jest jednym z modniejszych kolorów na ślub. Specjaliści z branży ślubnej przekonują, że doskonale sprawdzi się jako barwa przewodnia w ślubnej stylizacji i dekoracjach weselnej sali. Ten energetyczny kolor, będący połączeniem różu i pomarańczowego to idealny odcień na uroczystość wiosną czy latem.

Zapraszamy na garść koralowych inspiracji!

 

źródło: bodasnovia.com

źródło: modwedding.com

źródło: stylemepretty.com / onewed.com

 

Detalami w barwie koralu panna młoda świetnie zaakcentuje biel ślubnej sukni i wydobędzie zdrowy, brzoskwiniowy kolor cery. W bukietach pięknie zaprezentują się koralowe róże, którym mogą towarzyszyć inne kwiaty. W białym bukiecie wystarczy kilka barwnych różyczek, by kompozycja zabarwiła się na koralowo.

 

źródło: lemagnifiqueblog.com

źródło: stylemepretty.com

źródło: sunshineweddingcompany.com

źródło: brides-book.com

źródło: theperfectpalette.com

 

Druhny w koralowych sukniach z lejącej tkaniny będą stanowić doskonałe tło dla panny młodej. Do tego bukiety z koralowym akcentem - całość wygląda niebywale stylowo, świeżo i promieniście.

 

źródło: blog.weddingwire.com

źródło: theknot.com

źródło: modweddig.com

 

Koralowe dodatki do jasnego garnituru rozświetlą twarz pana młodego. Świetna stylizacja na letnie wesele. Zdecydowanie lepiej połączyć koral z inną jasną barwą (ewentualnie z czekoladowym brązem).

 

źródło: borrowedandblue.com

źródło: weddingpartyapp.com

źródło: etsy.com

źródło: bridebox.com

 

Koral dobrze łączy się z różem, brązami, zielenią i oczywiście bielą. Dekoracje weselnych stołów z wykorzystaniem koralowej barwy dadzą efekt niewymuszonej, świeżej elegancji.

 

źródło: etsy.com

źródło: stylemepretty.com

źródło: fabmood.com

źródło: weddingchicks.com

źródło: weddingwindow.com

 

Na koniec kilka pomysłów na dekorację weselnego tortu koralowym detalem: kwiatami, wstążką, fakturą.

 

źródło: stylemepretty.com

źródło: weddingchicks.com

źródło: weddinary.com

źródło: randomtuesdays.com

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź