Ksis wedding shoes - najnowsza kolekcja butów na - jesień 2018

Zapraszamy na pokaz najnowszej kolekcji od Amerykańskich projektantów Badgley & Mischka!

 

Eleganckie Buty Ślubne

 

Jesień to w branży ślubnej spokojniejszy okres. Przed nami miesiące, w których przyszłe Panny Młode zaczynają planowanie tego wielkiego dnia poszukując swojego ślubnego stylu. To jednocześnie wyjątkowy czas, w którym odbywają się przepiękne zimowe śluby, do których proponujemy wyjątkowe dodatki.

To również czas karnawału, o którym dobierając kolekcje w Ksis wedding shoes nigdy nie zapominamy.

 

Ksis wedding shoes

 

Szpilki do ślubu 


W sezonie jesień-zima 2018 w Ksis wedding shoes przyszłe Panny Młode znajdą stonowaną klasykę i uwielbiane przez siebie kroje. Siostry na zimowe śluby proponują brokatowe szpilki w odcieniach srebra, złota i szampańskiej wanilii. W najnowszej kolekcji od Amerykańskich projektantów Badgley & Mischka i Jewel ponownie pojawią się kryształy Swarovskiego®. Wśród dominujących materiałów Panny Młode będą mogły wybierać wśród satyn i brokatowych skór. Jak zawsze w kolekcjach siostry zaproponowały komfortowe ok 6-7cm obcasy, jak również klasyczne, smukłe ok. 10 cm szpilki.


Wszystkie modele dostępne będą̨ ekskluzywnie w Showroomie Ksis przy ulicy Czorsztyńskiej 10A w Warszawie.

Po premierze kolekcja trafi także do sprzedaży online  Ksis

 

Ksis wedding shoes

 

 

fioletowe buty ślubne

srebrne Badgley Mischka

złote szpilki do ślubu

srebrne buty ślubne

 

 

W sezonie jesień-zima dopieszczać będziemy Panny Młode i ich druhny wyjątkowymi dodatkami. Miejsce koktajlowych kreacji zastąpią ekskluzywne peniuary marki LE BRATE. Efektowne i szalenie delikatne tkaniny i francuskie koronki w połączeniu z personalizowanym haftem pozwolą uczynić ślubne przygotowania jeszcze bardziej zjawiskowymi. Uzupełnieniem kolekcji peniuarów będzie basicowa kolekcja koszulek pomysłu sióstr, na których znajdą się hasła dedykowane temu wyjątkowemu dniu w życiu każdej kobiety.

Na jesieni, w związku z ogromnym zainteresowaniem zdecydowałyśmy o kontynuacji współpracy z autorką kaligrafii nowoczesnej Styletter. Przyszłe Panny Młode będą mogły na podeszwach naszych butów wypisać za sprawą rąk cudownej Magdaleny istotne tego dnia daty czy inicjały, które pozostaną z nimi już na zawsze tworząc niezapomniany i oryginalny ślubny dodatek.

 

Butik stacjonarny

Adres: Ksis  ul. Czorsztyńska 10A - Warszawa

telefon:  504 674 002

adres e mail: showroom@ksis.pl

 

Badgley Mischka ksis

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź