Lekkie i eleganckie upięcia ślubne w stylu rustic glam

Oto kilka pomysłów na naturalne i eleganckie uczesania dla przyszłych panien młodych.

 

Przedstawiamy Wam dziś najpiękniejsze i najmodniejsze upięcia ślubne w stylu rustykalno-eleganckim.

Naturalne i szykowne fryzury ślubne. Z pewnością niebanalne, niektóre z zadziornym pazurkiem ;) Zarówno dla włosów długich, jak i półdługich.

Być może znajdziecie tu coś dla siebie? Zapraszamy do lektury :)

 

Upięcia na wesele

 

 

Przewiewny letni kok - genialny na letnie wesele, "zrelaksowany", podkreśla elegancki klimat. Asymetrycznie upięty, z wijącymi się na karku kosmykami i romantycznym kwiatem jako detalem wieńczącym dzieło.

Delikatne fale w stylu glamour to propozycja dla długich lub półdługich włosów, które po nakręceniu ułożono w luźne, dobrze wyszczotkowane fale.

Fryzura ślubna podpięta z jednej strony staje się piękną oprawą dla twarzy, a wygładzone, lśniące pasma genialnie rozświetlają oblicze. Należy zadbać, by struktura włosa była idealnie gładka.

Naturalne fale i loki. Stworzone dla właścicielek naturalnie falowanych lub kręconych włosów, których skręt zostanie pięknie wydobyty. Aby ujarzmić loczki wystarczy jeszcze wilgotne włosy można skręcić w mini obwarzanki.

Pozostawić do wyschnięcia, a następnie "rozkręcić" je, przeczesać grzebieniem z rzadko rozstawionymi zębami i utrwalić.

 

Uczesanie na wesele

 

 

 

Najpiękniejsza galeria ślubna w Polsce - #fryzuraslubna - zobacz

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź