Mocny detal: naszyjnik, kolia, korale

Czy korale i naszyjniki nadają się na dodatek do ślubnej kreacji? Sprawdźcie same!

fotografia: Koronki iwogg

 

Duże, nieco ekstrawaganckie naszyjniki stały się ostatnio bardzo popularnym dodatkiem, nawet do codziennego stroju.

Pokaźnych rozmiarów korale, kryształowe kolie, wyszywane kamieniami kołnierzyki świetnie "noszą się" zarówno do strojów oficjalnych, jak i do zwykłego sweterka czy bluzki. A  jak wyglądałyby na szyi panny młodej?

Czy nadają się na dodatek do ślubnej kreacji? Sprawdźcie same!

 

 

Naszyjnik ślubny

 

Wybór biżuterii

Wybór biżuterii ślubnej to kwestia, którą przeważnie zostawiacie na koniec kompletowania całej stylizacji. I bardzo dobrze, biżuteria to dodatek, nie powinien przesądzać o całości stroju, a jedynie go dopełniać.

Duży naszyjnik na szyi panny młodej z pewnością nie pozostanie niezauważony. Postarajcie się dopasować go tak, aby nie obciążał wizerunku. Bezpiecznym wyborem okaże się jak zwykle klasyczna wersja ozdoby. Perłowe, w kolorze kości słoniowej, pastelowe, z delikatnym połyskiem - świetnie podkreślą delikatną urodę panny młodej. Tak duża biżuteria lepiej odnajdzie się w eleganckim klimacie, a bardziej filuterne, kolorowe korale uzupełnią styl retro.

 

Dla odważnych 

Dla tych z was, które planują odważną, charakterystyczną stylizację, idealne mogą okazać się naszyjniki w zdecydowanych kolorach. Złoto, czerwień, a nawet czerń - konsekwentnie poprowadzona linia stylizacji sprawi, że powstanie wyjątkowo wyrazista całość.

 

Kolia lub naszyjnik 

Kolie złożone z korali o konkretnych barwach to idealny pomysł na zaakcentowanie koloru przewodniego całej uroczystości. Tak zdecydowany detal nie potrzebuje dodatkowych elementów, jeżeli chcesz jeszcze gdzieś przemycić kolor, niech będą to buty, kolorowa wstążka czy lakier na paznokciach.

Pamiętaj, żeby w okolicach twarzy nie działo się zbyt wiele.

Duży naszyjnik to propozycja dla pań o smukłych szyjach i wypielęgnowanych dekoltach i ramionach. Tak wyrazisty detal będzie zwracał uwagę na te rejony.

 

Gdzie kupić taką kolię?

W zasadzie wszędzie, niemal każdy sieciowy sklep odzieżowy, butiki z dodatkami oraz oczywiście salony jubilerskie mają w swoim asortymencie takie cacka.

Cena zależy od materiału, z jakiego naszyjnik został wykonany oraz od producenta. Na szczęście nawet te wykonane z plastikowych lub kryształkowych korali wyglądają niezwykle szykownie, a potrafią kosztować grosze :)

 

Zobacz także:

JAK DOBRAĆ DODATKI DO SUKNI ŚLUBNEJ 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź