Najnowsza kolekcja biżuterii - Novia Blanca 2016

W tym sezonie jak zwykle marka stawia na jakość i wyjątkowe wzory, a szeroki wybór nowych dodatków sprawia, że każda Panna Młoda znajdzie pośród nich coś dla siebie.

 Delikatne i okazałe, subtelne i wyraziste, nowoczesne i retro ... wydawać by się mogło, że są to przeciwieństwa nie do pogodzenia. NOVIA BLANCA jednak po raz kolejny udowadnia, że jeśli chodzi o biżuterię nie ma dla nich rzeczy niemożliwych

 
 

 

 

 

W tym sezonie jak zwykle marka stawia na jakość i wyjątkowe wzory, a szeroki wybór nowych dodatków sprawia, że każda Panna Młoda znajdzie pośród nich coś dla siebie.

Sezon 2016 to wiele propozycji dla Pań, które cenią oryginalne połączenie pereł i cyrkonii. Perły to uosobienie elegancji i wyrafinowanej kobiecości, zatem idealnie oddają to co NOVIA BLANCA ceni najbardziej - ponadczasową elegancję.

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 
Odpowiadając na zapotrzebowanie Panien Młodych ceniących klasykę wprowadzone zostały do oferty także nowe modele kolczyków w stylu "tear-drop" oraz delikatne zawieszki. Uniwersalne wzory, podkreślają cyrkonie o najlepszym szlifie.
 
Efektowna biżuteria to nie wszystkie nowości. Obok nowych grzebyków w propozycjach na sezon 2016 pojawiają się ozdobne opaski w kilku stylach pasujących do stylizacji "princess", "glam" czy "boho". 

 

 
 
 
 
NOVIA BLANCA to nie tylko wyjątkowy blask, ale także niepowtarzalna jakość. 
Biżuteria jest wykonana z najlepszej jakości cyrkonii, które są najbliższym substytutem diamentów dorównując im blaskiem, czystością i twardością!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Dodatkowo, w kolejnej odsłonie kolekcji 2016 niebawem pojawią się modele w modnych kolorach przewodnich takich jak szafir, pastelowy róż, fiolet i szmaragd. 
 
 
Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź