Perfekcyjne buty ślubne - Madeline

Luksusowe buty ślubne od Madeline mogą stać się kropką nad „i” ślubnego wizerunku. Piękno jest w Tobie-my tylko pomożemy Ci je wydobyć.

 

Klasyczne i awangardowe, srebrne i złote, z aplikacjami i odpinanymi klipsami, na wysokim obcasie i płaskie – obuwie ślubne dostępne jest w naszej ofercie w bardzo bogatym i zróżnicowanym asortymencie.

 

 

Zapragnęłam podarować Pannom Młodym wybór, którego do tej pory brakowało. Zależało mi na stworzeniu kompleksowej oferty, która uwzględniałaby odmienne preferencje i wyobrażenia tego „Wyjątkowego Dnia”, ogromną różnorodność w zakresie kreacji.

Właśnie dlatego w ofercie zamieściłam buty ślubne od uznanych w branży projektantów, odmiennie postrzegających modę ślubną.

Piękno wykonania połączone z najlepszą jakością. Piękno po raz pierwszy dostępne w Polsce.

W swoje ofercie posiadamy buty klasyczne i awangardowe, zmysłowe szpilki i romantyczne pantofle, tradycyjne baleriny ślubne oraz letnie sandałki. Obuwie dostosowane jest nie tylko do kreacji, ale także do miejsca.

Na magiczną ceremonię na tropikalnej plaży polecam model Blossom od Charlotte Mills, na ślub w stylu włoskim idealnie będą nadawały się buty Saskia od Benjamina Adamsa, zaś w gotyckiej katedry cudownie sprawdzi się model Della od Freya Rose.

 

 

 

Prezentowane w ofercie obuwie to nie są klasyczne buty. Stanowią idealny dodatek do kreacji, który stworzy cudowną ślubną stylizację. Odznaczają się niezwykłą maestrią wykonania oraz nieprzeciętną pomysłowością projektów.

Każda para powstaje z myślą o tym wyjątkowym dniu, co doskonale odzwierciedla formą, jakością i wyglądem. Każda Panna Młoda, z pewnością poczuje się  w tym Dniu nieprzeciętnie piękna, wyróżniona.

To właśnie buty ślubne od Madeline mogą stać się kropką nad „i” ślubnego wizerunku. Piękno jest w Tobie-my tylko pomożemy Ci je wydobyć.

 

 

 

 

 

 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź