PODZIĘKOWANIE DLA RODZICÓW: WZRUSZAJĄCO I Z KLASĄ!

Zapewne wielu z Was zastanawia się, jak podziękować rodzicom podczas wesela, by zapamiętali ten moment na długo i poczuli się docenieni.

 

Ważne jest to, by stworzyć podarunek, który pokazuje, że się postaraliście i włożyliście serce w jego wykonanie. Właśnie coś takiego najbardziej ucieszy Waszych rodziców. Mamy dla Was świetną propozycję, która pozwoli Wam zaspokoić ich pragnienia, a przy tym podarować zebranym gościom niezwykłe wspomnienia.

Najpierw jednak proszę zamknij oczy i wyobraź sobie, że jesteś na własnym weselu. Chwilowo goście przestali tańczyć, przygaszono lampy i powstała romantyczna atmosfera…

Z głośników zaczyna wybrzmiewać nastrojowe nagranie, które wcześniej przygotowaliście dla gości i rodziców. W jego tle gra muzyka, która potęguje emocje.

 

 

NAGRANIE MOŻE MIEĆ FORMĘ:

 

1) Opowieści o Waszej miłości, czyli romantycznej historii, w której opowiecie o tym, jak narodziła się Wasza miłość oraz za co się pokochaliście.

2) Podziękowania dla rodziców, a więc w historii, w której lektor przeprowadzi gości przez świat, który stworzyli dla Was najbliżsi i opowie za co ich cenicie, jak wyglądało Wasze dzieciństwo i nie tylko…

3) 2 w 1, a nawet więcej, czyli opowieści, która rozpocznie się od przywitania gości, płynnie przejdzie do bajki o dwóch obcych osobach, które połączyła miłość, a skończy się na zwróceniu się ku rodzicom i podziękowaniach na nich.

Nagranie można kupić w formie mp3 lub na płycie CD w eleganckim pudełku. 

 

 

 

Obejrzyj poniższy film, jeżeli chcesz wiedzieć, jak powstaje nagranie ślubne:

 

 

 


* Więcej informacji znajdziesz na stronie www.wyjatkowypodarunek.pl

lub na Facebooku https://www.facebook.com/wyjatkowypodarunek/

 


 

Zaloguj się, aby dodać komentarz

Ta witryna używa plików cookie do celów funkcjonalnych oraz statystycznych. Potwierdź zapoznanie się z komunikatem i nie pokazuj go więcej. Potwierdź